Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnék egy ilyen lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék egy ilyen lánnyal megismerkedni?

Figyelt kérdés

Suliban 1 hónapja beszéltem vele mert volt valami osztályok közti cucc de azóta csak köszönök neki.

Mikor köszönök neki akkor nagy mosollyal köszön vissza de ő alapból ilyen mosolygós lány.


Más osztályba jár és csak az egyik oszt. társát ismerem de vele nem vagyunk puszipajtások.


A lány szép, csinos, okos és nagyon nagyon tetszik és úgy érzem hogy emiatt annyira rágörcsölök hogy nem jön össze semmi.


Nem nagyon szoktam vele összefutni suliban ha meg látom akkor tuti valamelyik barátnőjével van.


Hogy közeledhetnék hozzá? Fogalmam sincs mit tegyek...

Mikor meglátom az össze önbizalmam rögtön elszáll.


én 18/F ő 1 évvel fiatalabb


Szerintem nem vagyok ronda sőt...de nem vagyok egy "menő" extrajópasi a suliban. (Fogalmam sincs hogy hova tartozok.)


2012. máj. 23. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Hasonlítok rád valamennyire, megértelek. Én sem tudom mi vagyok. Egyik lánynak álompasi, másiknak rusnya szörny.


De pont ez a probléma nálad is, mint nálam, hogy nincs elég önbizalmad, önbecsülésed és emiatt görcsölsz, fosol lépni.


Az ilyen lányok úgyis kaphatnak ezerszer jobbat nálad, nem érdemes nagyon beleélned magad, hogy összejössz vele, de bármi lehetséges. :)

2012. máj. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát azért én nem vagyok senkinek rusnya szörny max átlag fiú vagy ahogy mondtad álompasi.
2012. máj. 23. 21:24
 3/5 Nuby válasza:

Szerintem valami úton módon szólítsd le, mert ha nem teszed utána úgyis csak bánni fogod és később is ilyen problémával fogsz küzdeni. Ez a leszólítás, kezdeményezés olyan minél többször csináltad annál könnyebben fog menni. Nyugi anno én is ilyen problémával küszködtem.

Én a helyedbe azt csinálnám, hogy a suli büféjébe meghívnám egy üdítőre.

2012. máj. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hívd el beszélgetni valahova sulin

hajrá

2012. jún. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sulin kívül*
2012. jún. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!