Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lánnyal próbálok megismerk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánnyal próbálok megismerkedni egy ismerős által de neki azt mondta h nem vagyok az esete de ad egy esélyt . Mikor beszélünk szinte csak én kérdezek ő semmit szinte . Mire belemennék a fontosabb témára akkor aztmondta mennie kell ezmit jelenthet?

Figyelt kérdés

Szerintetek csak lekoptatott ?

Értelmes válaszokat kérek !



2012. febr. 18. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a francba. Ebből nem lesz semmi.
2012. febr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Darkkingdom ***** válasza:

Ez azt jelenti hogy lekoptatott igen!


Annyit árulj el kérlek hogy Neten beszéltek vagy személyesen? (A kérdésedből itélve neten) De addig még személyesen nem találkoztok ne várj sokat!

2012. febr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első kommentelő lehet

Második kommentelő neten de akartam vele talit

2012. febr. 18. 21:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Lekoptatásnak tűnik. :(
2012. febr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Darkkingdom ***** válasza:
Hagyd a fenébe én azt mondom...komolytalan már az egész,ha már azzal kezdte hogy nem jössz be neki de d egy esélyt,ezt az esélyt csak akkor tudnád a te részedre átbillenteni ha személyesen találkoznál vele,de a csaj nem akarja innentől kezdve kisiklott a vonat!
2012. febr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat még alszom rá egyet de reménytelennek tűnik úgy jobban átgondolva
2012. febr. 18. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!