Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak itt olyanok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akik nagyon szeretnének barátot/barátnőt, de egyszerűen nem jön össze?

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 11:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hogyne lennének..... (én is itt vagyok jelenleg) :D
2012. máj. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

jelen, ha alacsony vagy és vékony nem vagy egy keresett árucikk fiúként, a cuki fiúk nem nyerők, hát ez van :)


22f

2012. máj. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem van, hogy rámjön, hogy szeretnék barátnőt, de nem ez a legfontosabb. El kell dönteni, hogy mit akarunk az élettől, mire van szükségünk ténylegesen, és ez alapján milyen az az ember, akivel ezt át tudnád élni. Nekem a legkevésbé sem hiányzik egy olyan kapcsolat, ami azért jó, mert élvezkedhetünk egymáson, és ami ötlet hiányában rossz esetben pár év múlva végetér. Tehát én nem erőlködöm, hogy legyen valakim csakazértis, akkor próbálkozok valakinél, ha tényleg úgy érzem, hogy kell.
2012. máj. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Miért tetted fel a kérdést?

+1

2012. máj. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nincsenek
2012. máj. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 sztbali ***** válasza:

Én is akartam korábban, de most van egy lány akivel alakul valami. Igazából a szokványos módszer, már nem igazán jön össze. Különleges körülmények kellenek, mert akkor lehet valami.

22/F

2012. máj. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen vannak. De azt szokták mondani hogy nem szabad nagyon akarni mert akkor úgysem jön össze. Várni kell és hirtelen jön majd valaki. :D
2012. máj. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
például én. 18/L
2012. máj. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én:D 20/n
2012. máj. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én:) 25L
2012. máj. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!