Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan lányok akár itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akár itt akik komoly kapcsolatot szeretnének? 24F

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy nem 6-7 hónap vagy 1-2 év, hanem megállapodni valaki mellet és mondjuk 5-6 év múlva családod! Azért keresnék komolyat mert utálok szakítani és szenvedés az egész eddig egy lánnyal volt de az tartott 4,5 évig és igen rosszul voltam! Utána volt egy 1 hónapos ott nem éreztem semmi mély dolgot de az is rossz volt, hogy vége, persze annak örülök!
2012. máj. 3. 09:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne azért akarj komoly kapcsolatot, mert utálsz szakítani!
2012. máj. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nem azért akarok! Te lány vagy? Nem ismerkedünk?
2012. máj. 3. 10:03
 3/29 Shai-Hulud ***** válasza:

ITT???

Miért nem egy ismerkedős portálon próbálkozol?

Ez itt a Gy.K.

2012. máj. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Én még a nagy szerelmemmel sem terveznék előrébb 2 évnél.

Hogy miért? Mert az élet szeszélyes.

Nem tudhatom, hogy 2 év múlva nem-e unnánk egymásra, nem-e tiplizik, vagy nem történik vele olyan ami elválaszt minket.

Lehet másba szeretek, vagy ő szeret másba.

Lehet külföldre költözök és ő nem tart velem.



Nem érdemes annyira előre tervezni, mert értelmetlen. Az élet nem a kiszámíthatóságáról híres.


22/L

2012. máj. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Szerintem ne itt GYK-n akarj ismerkedni, na meg na írj minden mondatod után felkiáltó jelet, mert bosszantó, olyan mintha kiabálnál.

Minden esetre ne úgy kezdj egy csajnál, hogy te már a gyermekeid anyját látod benne, mert ez riasztó. Elhiszem, hogy a 4,5 éves kapcsolat utáni szakítás nagy törést okozott, de próbálkoznod kell, eljárni ismerkedni, akár parkban nyitott szemmel sétálni, esetleg ha van valamilyen hobbid, akkor azon keresztül. Szerintem millió egy módja lehet a csajozásnak. Az internetet hagyd a legvégére.

L/23

2012. máj. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Már most parás az ismerkedés te jó ég. Újból felépíteni mindent az is nehéz, és kedvem nincs hozzá. Másik az hogy az összes havernak van csaja ők nem fognak rá érni arra, hogy el menjünk kicsit szórakozni meg csajozni nem fognak így kénytelen vagyok egyedül vagy vissza szeretni az exem attol a szemét ládától.
2012. máj. 3. 10:32
 7/29 anonim ***** válasza:

Én is komoly kapcsolatot akarok, de nem gondolom, hogy GYK-n kellene megismernem a páromat.

Főleg nem úgy, hogy ő leszögezi, hogy 5-6 múlva család, házasság...

Az ilyen ember másokra vetíti ki a vágyait, rákényszeríti másra azt, amit akar, ha szakításra kerülne a sor, akkor meg férfiatlanul hisztizne, képtelen lenne elszakadni.


Te inkább kapcsolatfüggő vagy, nem akarsz egyedül maradni, pedig ilyen gondolkodásmóddal elég nagy az esélyed erre.


Semmit nem tudunk rólad, semmit, amiért vonzó lennél, szerethető, akibe beleszeretnék, csak vered az asztalt, hogy neked már nő kell, tartós, sose szakítós.

Ez nem így működik.

2012. máj. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell család azt csak úgy írtam! Szeretem a komoly kapcsot. Nem vagyok kapcsolat függő egyáltalán. Amúgy meg senki nem szeret egyedül lenni az elég uncsi. :D
2012. máj. 3. 10:37
 9/29 anonim ***** válasza:

Ha az ex-eden forogsz, akkor nem kellene még ismerkedni.

Benned rengeteg a gyűlölet, félelem, rettegés a magánytól, nem jó kisugárzás ez egy nő felé. Megérezzük, rájövünk, ez mindent elront.


Várj türelemmel és majd bejön az életedbe a nagy Ő. Ha meg nem, akkor egyedül maradsz életed végéig, de hidd el, sokan vannak így, nem kell emiatt kétségbe esni. Nem csak párkapcsolatban lehet élni.


Azt javasolnám, hogy az egyetemeden ismerkedj, vagy ha már végeztél, akkor volt évfolyamtársaiddal, barátokon keresztül.

Ne a neten, az nagyon kétséges.


21/L

2012. máj. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egyetemista és nem is voltam a sulit már jó rég ki jártam. Van bajom mostanában.
2012. máj. 3. 10:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!