Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki nagyon tetszik nekem, elmondanátok róla a véleményeteket?

Figyelt kérdés

Belsőleg és sztem külsőleg is gyönyörű. Elég sok srácnak is tetszhet. Visszafogottabb életet él, nem olyat, mint a mai cicababák. Arra lennék kiváncsi, h ti így külsőleg mit gondoltok róla?

(Képet ide tegyem fel, vagy privátba küldjem?)


2012. máj. 24. 16:29
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
2012. máj. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Átlagos, rendes lány biztos, ha így odavagy érte :D Mindent bele :-)
2012. máj. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 CMD ***** válasza:

Nekem nem jön be.


Egyébként meg ez nem csak, hogy nem szép dolog, hanem illegális is, hogy az engedélye nélkül képeket töltögetsz fel róla és megosztod nyilvánosan,

2012. máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
és a madárra nem gondoltok?neki nincsenek jogai?
2012. máj. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

ma 17:47


Ez nem az. Ez a facebookról van amit Ő oda kirakott. Ezután, ha te lemented és kirakod bárhová akkor ez van. Nem olyan mintha a gépéről leszednél egy képet amit Ő sehová nem töltött fel.

2012. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
hát akkor is geeeci dolog, reméld hogy nem buksz le :D, am külsőre is rendes lánynak néz ki, bár nekem a rossz lányok az eseteim :D
2012. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

figyelj ide srác azt hiszem elég választ kaptál, de azt ajánlom nagyon gyorsan szedd ezt le innen mert bárki elküldi a linket a csajnak facebook-on akkor rácsesztél de nagyon... a te biztonságodért.. még kijavíthatod a hülyeséged

SIESS

2012. máj. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Öcsém, ha megtalálnálak, simán elütnék a füleid között! Nagyon nagy taplóság így kitárgyalni egy lányt, fényképet feltenni róla, akárhol is van kitéve. Erre biztosan nem hatalmazott fel a lány! De remélem, valaki megosztja veled magvas gondolatát úgy, hogy több füled lesz, mint fogad! Szégyelld magad!
2012. okt. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!