Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyetértetek az elméletemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek az elméletemmel?

Figyelt kérdés

Szerintem ebben a mai rendszerben sokkal több fiú, férfi marad egyedülálló több ideig, mint a lányok, nők.


Egyszerűen azért, mert a lányok megtehetik, hogy kedvükre válogassanak a fiúk között, illetve mivel a lányok visszautasítást csak ritkán szenvednek el, mivel nem az ő dolguk a kezdeményezés ezért az ő önbizalmuk, önbecsülésük sem tud csökkenni.

Míg sok fiú, aki próbálkozik rengeteg visszautasítást kap és most nem ronda fiúkra kell gondolni, hanem tök átlagos srácokra is akár, de a hatása megvan: a fiúk önbizalma, önbecsülése nagyot zuhan a visszautasítások számának függvényében. Így aztán ebben a magyar társadalomban rengetega az önbizalomhiányos, egyedülálló fiú, ellenben a lányok nagy része önbizalommal és párral is rendelkezik.


Észrevehető, hogy a lányok irányítanak sok helyen és a fiúk egyre inkább el vannak nyomva. Egyre több az erőszakos lány, aki hűtlen is egyben és hatalmas egóval rendelkeznek.


Ma már a lányok a világ igazi urai!



2012. máj. 25. 19:00
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%

HŐÖÖÖÖÖÖÖ *debil hörgés*


"a lányok mind foglaltak" Akkor mégis vannak csávók, akiknek összejönnek a dolgok?

2012. máj. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%

Ugye ezeknek a nagy egóval rendelkező lányoknak azért ömbizalomhiányos fiú pertnerei vannak??

Mert akkor valami nem stimmel,mert több a lány,mint a fiú,és ha minden lánynak van barátja...akkor hogy is van??

2012. máj. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:

ma 19:22


Elhalássza a pasija elől vagy a lány megcsalja a pasiját a sráccal. Nem nagy talány ez.

2012. máj. 25. 19:24
 14/43 anonim ***** válasza:
25%

Én lassan már 24 leszek és még nem volt barátnőm. Ellenben ez valahogy már nem érdekel. Pedig régen sokat sírtam emiatt. Az időmet eltöltöm így is, persze állandóan érzek valami hiányt, de nem tudom, hogy ez ténylegesen a társ hiánya, vagy valami egészen más. Ráadásul annyira távoli nekem ez a párkapcsolat dolog, már a gyakorlatban, hogy az szinte hihetetlen.

Valahányszor hallok ilyen-olyan élménybeszámolókat a szerelemről, szexről, olyan érzésem támad, mintha eddig nem is ezen a bolygón éltem volna.

Azért mégis azt gondolom, hogy igazán nagy kegyelemben van azoknak része, akik megtapasztalták milyen is valakivel együtt lenni.

2012. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
80%

nem értek egyet. A férfiak azért lesznek depósok, mert a mai generációt úgy nevelték ha nem lesz "azonnal" a "tied" valami, mert az neked "jár" ,akkor eltörött a mécses.


És az élet igazolta, hogy az élet többi területén is ilyen a hozzáállásuk nemcsak a nőknél. Pl. ha náthásak akkor ágynak dőlnek és egy szöget képtelenek felemelni, ha nem sikerül a megpályázott állás, akkor fél évig azon depizik, hogy őt senki sem értékeli... stb.


Szóval valamiért ebben a generációval sok az olyan egyed akinek nincs meg az élethez való szívóssága. Ennek okait most nem fejtegetem.

2012. máj. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

ma 19:22


Te nagy okos! Ne fordítsd ki a szavaimat! A haverjaim körében foglaltak mind!!!


A kérdésem magyarázatában pedig ez áll: "ellenben a lányok nagy része önbizalommal és párral is rendelkezik."


Szövegértés emberek!

2012. máj. 25. 19:28
 17/43 anonim ***** válasza:
100%
De miért általánosítasz a haveri körödben tapasztaltakból az egész társadalomra? Ha logikusan gondolkodsz, pontosan ugyanannyi párkapcsolatban lévő férfinek kell lennie, mint nőnek.
2012. máj. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%
Az a probléma, hogy a férfiak többsége manapság nem viselkedik férfiként. Észrevettem, hogy egyre több hisztis pasi van. A lányok többsége meg nem nő, hanem lány és szintén hisztis... Régen még tudtak udvarolni a férfiak és a nők tudták ezt értékelni. Mostanság torzultak az igazi értékek. Ez van.
2012. máj. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek egyet.


A nők sem találnak könnyen maguknak igazi férfit (max. egy önbizalomhiányos kisfiút vagy egy nagyhangú, de szintén önbizalomhiányos macsót). Ráadásul ők még kezdeményezni sem nagyon tudnak, mert egyből ler.bancozzák őket miatta. Nagyon ritka sajnos a tényleg magabiztos nő, aki tisztában van magával, de nem egós.


Akinek az ÖNbecsülése, ÖNbizalma attól függ, hogy mások (főleg számára vadidegen emberek) mit gondolnak róla, az meg is érdemli, hogy szenvedjen. Előbb-utóbb jó esetben majd rájön, hogy az alapvető gondolkodásában van a hiba és változtat a dolgain.

2012. máj. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont haverjaim körében is megfigyeltem..."


Gyerek, ez a minta nem reprezentatív! Ha csak srácokat nézel, akkor természetes, hogy ott több magányos.

Ha én párt keresek, akkor lányokkal ismerkedek. Több lány ismerősöm van, mint fiú. Nem fogod elhinni, de a többségnek nincs párja.

2012. máj. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!