Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyetértetek az elméletemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek az elméletemmel?

Figyelt kérdés

Szerintem ebben a mai rendszerben sokkal több fiú, férfi marad egyedülálló több ideig, mint a lányok, nők.


Egyszerűen azért, mert a lányok megtehetik, hogy kedvükre válogassanak a fiúk között, illetve mivel a lányok visszautasítást csak ritkán szenvednek el, mivel nem az ő dolguk a kezdeményezés ezért az ő önbizalmuk, önbecsülésük sem tud csökkenni.

Míg sok fiú, aki próbálkozik rengeteg visszautasítást kap és most nem ronda fiúkra kell gondolni, hanem tök átlagos srácokra is akár, de a hatása megvan: a fiúk önbizalma, önbecsülése nagyot zuhan a visszautasítások számának függvényében. Így aztán ebben a magyar társadalomban rengetega az önbizalomhiányos, egyedülálló fiú, ellenben a lányok nagy része önbizalommal és párral is rendelkezik.


Észrevehető, hogy a lányok irányítanak sok helyen és a fiúk egyre inkább el vannak nyomva. Egyre több az erőszakos lány, aki hűtlen is egyben és hatalmas egóval rendelkeznek.


Ma már a lányok a világ igazi urai!



2012. máj. 25. 19:00
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. 7 éve stabil párkapcsolatban vagyok. Nem csak a lányok hibája, ha nem találod a párod. Mindig voltak és lesznek is kis h*lye p*csák - talán egyre többen. De ez nem azt jelenti, hogy csak ők léteznek.

Idővel majd meglátod, hogy vannak nagyobb problémák is az életben... akkor majd kicsit változik a hozzáállásod is bizonyos dolgokhoz.

16:44-es voltam

25/N

2012. máj. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Megértem a dühödet és az ellenérzéseidet a legtöbb lány, nő iránt, de azért mégsem kellene általánosítanod. Ami azt illeti, nekem 24 éves koromra sem volt még barátnőm, de már nem veszem ezt ilyen tragikusan. Valahogy az előítéleteddel kellene valami kezdeni. Vagy esetleg lemondani a szexről, ha téged ez ennyire idegesít. Mármint a harc a nemek közt. Engem is sokáig idegesített, de már nem érdekel. Ha esetleg volna olyan lány, aki kíváncsi rám, annak örülnék, és talán még én is nyitnék felé. Ha meg nem, akkor nem. Megszoktam az egyedüllétet, a társtalan magányt. A hiány idővel átalakulhat.
2012. máj. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Sajnos ígz van
2012. jún. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!