Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyetértetek az elméletemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek az elméletemmel?

Figyelt kérdés

Szerintem ebben a mai rendszerben sokkal több fiú, férfi marad egyedülálló több ideig, mint a lányok, nők.


Egyszerűen azért, mert a lányok megtehetik, hogy kedvükre válogassanak a fiúk között, illetve mivel a lányok visszautasítást csak ritkán szenvednek el, mivel nem az ő dolguk a kezdeményezés ezért az ő önbizalmuk, önbecsülésük sem tud csökkenni.

Míg sok fiú, aki próbálkozik rengeteg visszautasítást kap és most nem ronda fiúkra kell gondolni, hanem tök átlagos srácokra is akár, de a hatása megvan: a fiúk önbizalma, önbecsülése nagyot zuhan a visszautasítások számának függvényében. Így aztán ebben a magyar társadalomban rengetega az önbizalomhiányos, egyedülálló fiú, ellenben a lányok nagy része önbizalommal és párral is rendelkezik.


Észrevehető, hogy a lányok irányítanak sok helyen és a fiúk egyre inkább el vannak nyomva. Egyre több az erőszakos lány, aki hűtlen is egyben és hatalmas egóval rendelkeznek.


Ma már a lányok a világ igazi urai!



2012. máj. 25. 19:00
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
31%
Én egyetértek veled. Az én ismeretségi körömben mindkét véglettel találkoztam már. Tehát a partiarc, pénzes, selyemfiú beütésű srácoktól a normális, visszafogottabb, jó tanuló, valódi értékekkel rendelkező srácokig. És komolyan mondom, hogy 90%-ban a partiarcoknak mindig volt nőjük, havonta váltogatva!, a normálisabbaknak pedig még egy sem. Pedig nem arról van szó, hogy utóbbiak ki se léptek volna a 4 fal közül. Nehéz igazán rendes lányokat találni, akik nem azt nézik, hogy olyan sráccal legyenek, hogy a külvilág felé menőnek tűnjenek vele, pedig igazából nem is szerelmesek belé, mert úgyis 1-2 hónap múlva különválnak. És még szerintem a média is az egyik legnagyobb bajforrás. A média a nőket dicsőíti, a férfiakat meg alázza, én úgy veszem észre. Én már ha mondjuk metrón vagy valahol látok egy szebb lányt, direkt meg se nézem, mert szinte érezni, hogy azt akarja , hogy mindenki nézze, növelje az egóját, én nem teszek már ilyen szívességet, max ha nagyon jó kedvem van. Egyébként erről jó lenne nyitni egy komolyabb vitát ,mert ez nagyon komoly társadalmi probléma!
2012. máj. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

ma 20:20


Én nem akarok olyat, akihez nem tudok vonzódni még szexuálisan sem, annak nem látom értelmét! Megpróbáltam és azóta még inkább megerősödött bennem, hogy mennyire fontos a külső! De ez önmagában kevés egy normális kapcsolathoz a jellem is nagyon fontos!


Az egy dolog,hogy nekem milyen lányok jönnek be, mások meg a nagy darab, kövér lányokra buknak. Ezért maradtak még fent ők is.


Alacsony, vékony srácok is csak azért vannak, mert vannak lányoknak, akiknek ők jönnek be.

2012. máj. 25. 20:50
 33/43 anonim ***** válasza:

Én egy valamit mondok: te is ugyanúgy válogatsz, leírod, hogy milyen fontos a külső, és a többi.

Nos, nem azt mondom, hogy taszító emberrel jöjj össze, de adj esélyt annak is, aki nem vonz, mert elég átlagos, de nem taszít.

Én így ismertem meg párom. Láttam egy képet róla, mert mi neten ismerkedtünk, nem igazán fogott meg, találkozók alakalmával se volt semmi hű, de nagy vonzódás, de minél többet találkoztunk, beszélgettünk, annál jobban megkedveltem, mert egy nagyon kedves, aranyos férfi volt és a végén láttam a szépet benne. (6 éve vagyunk azóta együtt)

Szóval ennyi lenne mindenkinek a dolga (nőnek, férfinak), lejjebb is adni az igényeket, több időt adni magunknak és az illetőnek, de ugye egyszerűbb általánosítani, magadba nem nézni és le van tudva minden a másik nem gyalázásával.

22/L

2012. máj. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Szerintem a nemek közti párharc teljesen reménytelen. Kéne egy harmadik nem, vagy egy egész más koncepció a szaporodásra.
2012. máj. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

ma 11:19


Én nekem ez nem megy, ha nem vonzódom hozzá hiába kedves, kb. olyan, mintha a legjobb férfi barátommal járnék, bírrom meg minden csak épp testi vonzalom nem lesz sosem köztünk!

2012. máj. 26. 16:42
 36/43 anonim ***** válasza:

Bocsi, de nem értek egyet! Ma egy pasi sokkal könnyebben talál magának egy lányt. A lányoknak nehezebb pasit találni...Egy srácnak könnyebb sokkal, nekünk lányoknak nem tudom miért, de valamiért nehezebb..

15/L

2012. máj. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

ma 14:39


A korodból ítélve ezt még el is hiszem neked.


De nem azért, mert nehezebb nektek fiút találni, hanem, mert annyira válogatósok vagytok, hogy nem becsülitek a rendes fiúkat és csak elutasítjátok vagy megalázzátok őket, kinevetitetk, gúnyoljátok a barátnőitekkel.


Mondhatom szépek vagytok! EGy néger pasi kéne neked igaz? vagy egy magas, izmos esetleg maga Justin Bieber?!


Szánalmas kis taknyos tizenévesek!

2012. máj. 27. 15:26
 38/43 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt kikérem magamnak, én nekem nem kell egy izomagyú, kigyúrt pasi aki semmihez sem ért. Egy rendes srácot keresek, aki megért de nem fél kiállni mellettem és tud férfi is lenne. Utálom az ilyen Justin Bieber féle kis amerikai popsztárokat, akik csak a szar zenéjük miatt lettek híresek. És senkiről sem beszélünk úgy, mint amit most te le írtál, mert NEM ISMERSZ!!!!!!!!
2012. máj. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

Annyira jellemző. Kérdezed a véleményünket és aki nem ért egyet, egyből kiosztod. Jönnek az előítéletek, hogy biztos egy Justin Bieber az ideális srác egy fiatal lánynak... Lehet, hogy ezen a hozzáállásodon is kéne változtatni és találnál egy neked megfelelő barátnőt.

Egyébként szerintem sincs könnyű dolgunk nekünk lányoknak. Néha nehéz megkülönböztetni azt, aki csak meg akar d*gni és esetleg van még pár d*gópartnere és azt, aki többet is akar...

25/N

2012. máj. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:

ma 16:44


Itt élek sajnos ebben a mocskos világban, gyűlölöm ezt a helyet, bár ne ebbe a korba születtem volna!


Látom mik mennek a mai fiatalo közt, annál is inkább, mert én is viszonylag fiatal vagyok még.


Találkoztam már kis 14-17 évesekkel is, ők ilyen felszínesek és totál kiábrándultam belőlüók, de a többi korosztály sem jobb, minden nő romlott és felszínes, tönkretetszik a rendes fiúkat és aztán csodálkoznak, ha egy bunkó lesz belőleük, akik gyűlöli a nőket és csak azon jár az esze hogy tudna minél többet kihasználni.


Ezt akartátok meg is fogjátok kapni!

2012. máj. 27. 17:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!