Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme keresni és próbálk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme keresni és próbálkozni vagy hagyjam abba, mert ilyen lányok már nincsenek manapság? Senkinek sem kellenek érzelmes, odabújós, félénkebb fiúk?

Figyelt kérdés

Olyan fiúk, akik igazán érzelemvezéreltek, tudnak őszintén szeretni és szívesen ki is mutatnák egy öleléssel például vagy puszival. De úgy egész nap tudnának szeretgetni általában, ha lenne kit.


Gyakran elmélkedem, hogy van-e vajon valahol olyan lány, aki hozzám hasonlóan érzelmes, sokat álmodozik szerelemről, őszinte érzelmekről, szeretetről. Vár arra a srácra, akivel együtt boldogok lehetnének, aki átkarolja, megcsókolja és legszívesebben sosem engedné el, csak szeretgetné, amíg csak lehet.


De manapság annyira nem találok mást, csak, hogy a lányok részegre isszák magukat és megdugatják magukat az első fickóval, aki rámászik.


Talán túlságosan is sokáig álmodoztam és valójában nincs is már olyan lány, akit én keresek.


Sokszor gondoltam rá, hogy bár ne lennék ilyen reménytelenül érzelmes típus, inkább lennék az, ami a lányoknak kell egy bunkó, kemény, érzéketlen, határozott izomállat.



2012. máj. 26. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem te a két véglet vagy, na ez az egész napos dolog se kell senkinek.
2012. máj. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Jaj, ne már... Hány éves vagy?

A lányok többsége ma sem issza részegre magát, pláne nem dugatja meg magát az első fiúval, csak éppen ezek a szintén visszafogottabb lányok nem olyan feltűnőek, talán még te sem veszed észre, hogy a világon vannak. Pedig ott vannak körülötted.

Engem is egyetlen fiú vett észre egész életemben, 18 éves koromban. Olyan jól sikerült, hogy el is vett feleségül, és azóta két gyerekünk van. Szerintem neked is a visszafogottabb lányok között kéne keresgélned.

2012. máj. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem meg az a nagy bajod ho nem álnak veled szóba a lányok mert nyomorék vagy,oszt inkább a csajokat hibáztatod !!! te dagadég
2012. máj. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Minden nő szereti, ha szeretik. Egyszerűen el kell fogadni, hogy vannak értékek, amiket jobban szeretnek a nők, minthogy egész nap puszilgassák őket. Az én barátnőm nagyon kis bújós lány, szereti, ha ölelem, puszilom, de ha így közelítettem volna hozzá, az életben nem jövünk össze.

Gondolj bele, Te sem veszed észre a visszahúzódó lányokat. NEM PARTYARCNAK MEG BUNKÓ KÖCSÖGNEK KELL LENNI, MERT EZ UTÓBBIT HOSSZABB TÁVON CSAK AZ ÉRZELMILEG SÉRÜLT NŐK FOGADJÁK EL, ÉS GONDOLOM, TE NEM ILYET KERESEL. Egyszerűen határozottnak, magabiztosnak kell lenned. Gondolj bele, azzal, hogy egész nap bújsz meg puszilgatod, még nem biztosítod a nőnek az érzelmi biztonságot, nem érzi, hogy másban tudna rád számítani. Nehogy megváltozz! Egyáltalán nem baj, ha érzelmesebb típus vagy, csak tanuld meg helyén kezelni, akkor és úgy kimutatni, amikor kell. Nem akkor vagy "csöpögős", ha felvállalod az érzéseidet, hanem akkor, amikor úgy teszed, hogy alig ismered a nőt, nem érdemli meg a figyelmedet. Hidd el, a normális csajok tartozni akarnak valakihez, akiért küzdhetnek, akit szerethetnek. Ha azonnal a lábuk elé veted magad, és nem számít, mit tesz vagy értékel-e téged, akkor is ilyen vagy, akkor nem tud felnézni rád, hiszen nem ad Neked semmit, Te mégis elhalmozod. Úgy fogja érezni, tartozik Neked. Tartozásból nem szeret beléd, és ilyenkor jön a "túl sokat adsz"... Hidd el, tudom mit beszélek, mert megjártam az utat. Nem kioktatni akarlak, segíteni szeretnék. Ha ugyanis így folytatod, kvázi "nőgyűlölő" leszel. (Nem állítom, hogy tényleg azzá válsz majd és az történik, amit most leírok, de azért a jelei már most is mutatkoznak...) Bunkó leszel a csajokkal. A csajok pedig nem felejtenek, sőt, meglehetősen sértődékenyek. Sértett önérzetükben pedig ők maguk is bunkókká válnak. Nem állítom, hogy minden bunkó csaj így születik, mert sajna nem. Nem vagyok vak, régen sokat mozogtam nők között (mára megpihentem :)). Tényleg vannak csajok, akiknek akkora az egója, hogy simán keringhetnek körülötte a Föld. Velük nem kell törődni, mert elhitték (elhitette velük a morálisan kisiklott fogyasztói társadalom és a globalizált, a szélsőségek felé kilengő össznépi tudat :D), hogy csak mert szépek, hihetetlenül értékesek is. Hidd el, majd úgy 35-40 éves korukra ez megváltozik, és szívből remélem, hogy ekkor még nem lesz késő. Te addigra már boldog, párkapcsolatban élő ember leszel, ha nem általánosítasz, nyitott szemmel jársz és próbálod megérteni, hogy lehetsz Te is "bunkó" és érzelmes egyszerre, és ez a kettősség az, amiért megvesznek a nők.

26/F

2012. máj. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 drogba56 válasza:
A Jóisten húzzon a pélójára, hanyadik ilyen kérdést teszed már fel???!!!!
2012. máj. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Minden ilyennek van már egy jóképű pasija, de ha nem lenne, akkor se az számítana nekik, h érzelmes legyen a fiú, hanem h jól nézzen ki.
2012. máj. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is sokáig így voltam ezzel. Folyton csak a nagy "Ő"-ről álmodoztam, elképzeltem mi lenne velem ha lenne valakim, sőt még a közös életünket is terveztem, de aztán rájöttem hogy reménytelen, mert majd úgyis jön valaki akivel ezt majd közösen élhetjük át. Amúgy amiket leírtál biztos kedves meg aranyos srác lehet, de én azért ezek a tulajdonságok mellett egy olyan pasira vágyom aki ha kell megvéd és tud egy kicsit férfiasabb lenni...

15/L

2012. máj. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dehogy nincsenek. Van értelme próbálkozni, nem csak az animékben vannak ilyenek. XD Keress tovább!
2012. máj. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vannak : én.
2012. máj. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Senkinek sem kellenek érzelmes, odabújós, félénkebb fiúk?"


De, az idősebb homoszexuális férfiak imádják ezt a típust.

2012. máj. 29. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!