Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme? Azt hiszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme? Azt hiszem szerelmes vagyok. Elmondtam a lánynak hogy mi a helyzet, ő azt mondta hogy szeret, de csak mint barát. Van értelme próbálkozni, vagy hagyjam inkább? Áhh megőrjít. Mindíg ő jár a fejemben.

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem semmi értelme próbálkozni...ha csak mint barátot szeret akkor ez nem nagyon fog megváltozni.lehet hogy belemenne egy kapcsolatba de nem fog úgy szeretni aohgy te őt, és ez mindkettőtöknek rossz lesz
2009. okt. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
MIvel megndta hogy csak barát nagyon ne erölködj
2009. okt. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen helyzetben kb 10éve,azt mondtam oké legyünk barátok,és szépen lassan belémszeretett.hátha összejön neked is.szívből kívánom.

27/F

2009. okt. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igaza van az elöttem szolóknak,az annál rosszabb hogy ha rá tabadsz.Majd ha késöbb akar valamit töled azt ugyis jelezni fogja valahogy.
2009. okt. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is most egy hasonló helyzetben vagyok, és én is ezt mondtam az illető srácnak, de nem is szeretnék tőle többet, mint barátság, és nem szeretném, ha mégegyszer bepróbálkozna. Inkább hagyd, maradjatok csakis kizárólagosan barátok, aztán ha ő mégis akar vmit, majd észreveszed. De az ő baráti közeledését ne vedd semmi többnek.
2009. okt. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én pont ugyanebben a helyzetben vagyok. :S


Szerintem ne erőltesd, nehogy még a barátságotok is megromoljon.

2009. okt. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre a csajoknak ez a kedvenc lekoptató dumájuk,van egy haverom aztán mindig ezt kapja meg,mondjuk nem is csodálom:P
2009. okt. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

De áhh.. komolyan megőrülök.. mindenről ő jut az eszembe és.. és.. ésss áh. :S:D Ilyen erősen még sosem fordult elő, pedig volt egy pár ilyen életem 17 éve alatt. :D

Tényleg jó barátok vagyunk, tökjól elbeszélgetünk suliban és msnen is, de... na mindegy. Majd lesz valami :)

2009. okt. 29. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!