Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak azok a régi szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak azok a régi szép idők? Amikor még a lányok nyíltan kimutatták, ha tetszem nekik. Másnak is hiányzik ez a jelzés a lányok részéről?

Figyelt kérdés
Középsuliban és általánosban volt igazán jó, sok lány volt belém szerelmes és nem is tagadták. Mosolyogtak, engem néztek, rólam beszéltek, én volta a sztár, de huszonévesen már nincs egy lány sem, akitől nyíltan tudnám, hogy én kellek neki és ez annyira elvette az önbizalmam, önbecsülésem. Már csak egy rakás sz@rnak érzem magam, egy ronda, alacsony srácnak, aki senkinek sem kell, míg az évfolyamtársaim egy része már több éves kapcsolattal is rendelkezik.

2012. máj. 27. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Én pl mindig is ilyen lány voltam, sose volt gondom a fiúkkal ilyen téren... le is kopogom. Oké, nem hívok randira srácokat, de közvetetten én is mindig aktív résztvevője vagyok az ismerkedésnek, ha látom hogy a vonzalom kölcsönös. Most sincs ilyen problémám. Nem túlzom el, nem rajongok betegesen, hanem simán normális mértékben, és kedvesen viselkedem. Na meg persze közlékenyen, és közvetlenül.


Ettől függetlenül lehet, hogy tényleg nem tetszel senkinek, ezért nincs ilyen visszajelzés.


19/L

2012. máj. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán mert akkoriban még helyes srácnak számítottál, de 5-10 év alatt változik az ember ízlése. És most nem megbántani akartalak, de akkor is lehet, h most már egész egyszerűen nem jössz be a lányoknak, ezért nem jeleznek. Nekem is sok srác van, aki általánosban tetszett, vagy gimiben odáig voltam érte, most meg már csodálkozok, ha rá gondolok, h mégis HOGYAN tetszhetett épp ő??
2012. máj. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én épp ezt a kérdést tenném fel, csak a fiúknak. Hova tűntek a normális, tökös pasik? Akik még képesek meghódítani a lányokat, és romantikusak? A mai férfiasság abból áll,hogy elvárják,hogy mindent eléjük tegyünk, hogy rájuk másszunk, meghódítsuk őket.. Ha vki nem ilyen,akkor az már nem is kell..( Tisztelet annak a néhány kivételnek,akit nem ismerek ;))
2012. máj. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van.Nem mutatják ki, amit tesznek az az hogy kiöltöznek és elvárják, hogy észrevedd legyél tökös és bármilyen megelöző szemkontaktus nélkül odamenj lazán, tökösen, jópofizosan és nyomj valami vicces dumát. Na igy müködik a mai világ.A mai időkben sok nőt látsz egyedül, sokkal jobban válogatnak és sokkal kevesebbet tesznek azért hogy legyen valakijük.Mikor már a szemezés, mosoly is sok a nőknek ott már gond van.


Kell alkalmazkodni a világhoz, sok férfi megtette.Elég ha elmész egy buliba és láthatod akcióban a sok srácot.Például egyik srác elment két csaj között majd kicsivel késöbb visszajött és megállt köztük és magabiztosan mosolygott és dumált a csajnak.A buliban a tipikus hozzáállás az, hogy végigmérik a terepet és nem marad ki szinte egy csaj se(pláne aki nem kövér vagy ronda) akinél be nem próbálkoztak volna.Sokan arra alapoznak, hogy valamelyik csaj csak bejőn.


A mai időkben már ritka a szemezés, ha 3 másodpercnél többet szemezel a csaj azt mondja, hogy ez l*zer puhap*cs.Persze nem tartom normálisnak az ilyen csajt, de hát sok a nem normális.Tehát vagy alkalmazkodsz a változó világhoz vagy maradsz "áldozat".

2012. máj. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

MÉgis nulla önbizalommal mit tehetnék?


Szerintem jobb lenne, ha a lányok jeleznének manapság is, mint pár éve a középsulimban történt még. Akkor legalább senki sem sérült szenvedést lelkileg.

2012. máj. 27. 16:27
 6/7 anonim ***** válasza:

"mindent eléjük tegyünk, hogy rájuk másszunk, meghódítsuk őket"


Azért ez túlzás.Én igy nem jártam soha, meg a barátaim se, hogy egy csaj, pláne egy csinos, ügyes csaj próbáljon engem meghóditani.Ezek ritkaságok és a fiúknak nem az a bajuk, hogy a csajok nem másznak rájuk, hanem az hogy nem jeleznek, nem szemeznek.

2012. máj. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ma 16:28


Pontosan!

2012. máj. 27. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!