Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányok nagyon követelőzőek, anyagiasak?

Figyelt kérdés

Szerintem a tiszta, őszinte szerelemmel össze nem egyeztethető elvárásokat támasztanak a fiúkkal szemben (elvárják, hogy az életüket, jólétüket a férfi oldja meg), míg a fiúk inkább elfogadnak egy lányt, akinek nincs pénze, komoly egzisztenciája?

És nem csak a bombanők ilyenek, hanem a csúnyácska lányok is, akikből sose néztem volna ki ilyen mentalitást.


2012. máj. 27. 21:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Hehe, képzeld, a barátnőm nem ilyen, hehe.
2012. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
apuci anyuci a mai világban elkényeztet mindenkit :/ ez van! főleg a tehetősebb családoknál!
2012. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokan elvárják. De szerintem ez hülyeség. Miért kéne mindent a fiúnak fizetnie, és mindent megvenni neki. Persze nagy ritkán egykét apróság jól esik, na de mindig. Én nem tudnám egy fiúnak se azt mondani/parancsolni, hogy de ez kell, vedd meg. Nem tudnék könyörögni. Szánalmas az ilyen.
2012. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Unalmas már,hogy minden nap van legalább három ilyen kérdés,hogy "a lányoknak miért csak a pénz meg a farokméret számít?".Nem unjátok még??Elég baj,ha te csak ezzel tudnál levenni a lábáról egy nőt.
2012. máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
Általánosítasz. Az ilyen kérdésre amúgy milyen választ vársz? Teljesen mindegy, ki mit ír, Te úgyse fogod megváltoztatni a véleményed. Ez nem igazi kérdés, ez provokálás. Most ha azt írja mondjuk ötven válaszoló, hogy nem anyagiasak, akkor elhiszed?
2012. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%
Tudod, ez olyan: "A férfiak miért csak a vékony lányokat szeretik?" erre ált. a válasz az, hogy nem mindenki bukik a vékony lányokra, ill. összességében nézi a csajt... előfordul hogy valaki utálja, ha a lányon van felesleg, mégsem lehet általánosítani... Ahogy írták előttem, a személyiségeddel próbáld meg levenni a lányokat a lábukról, és ne a pénztárcáddal.........
2012. máj. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Az volt a kérdés, hogy miért anyagiasak, nem az, hogy anyagiasak-e...

Nem kell meggyőzni semmiről, csak értelmezni a kérdést és válaszolni rá. Köszi.

Valaki már megértett és tudott releváns választ adni: otthon a szülők kényeztetik el őket.

Ez egy jó válasz, várom a további észrevételeket.

Pl. egymást rontják el a lányok? A barátnők hajszolják egymást? Irigység? Média hatása? Vagy mindig is ilyenek voltak a nők? Genetika? Evolúció?

2012. máj. 27. 21:54
 8/16 A kérdező kommentje:

Nekem amúgy nincs bajom a csajozással, csak olyan furcsa, hogy egy fiú sose beszél arról, hogy mije van egy lánynak, milyen vagyontárgyakkal rendelkezik: telefon, autó, lakás, pénz. Egy lány meg ha a barátnőinek le akarja írni a pasiját, akkor elkezdi: magas, xy cégnél dolgozik, ennyit keres, BMW-vel jár... Szóval nekik a pasi egyenlő az ember és a vagyon összességével.

Egy fiú meg úgy írja le a csajt, akivel randizik, hogy milyen alakja van, milyen a személyisége.

Ez miért van?

2012. máj. 27. 21:59
 9/16 Captain Obvious ***** válasza:
66%

A nők többsége gyereket szeretne szülni, és biztonságos életet akar. Mindkettőhöz évszázadok óta vagyon és egzisztencia kell. A többség ezért méri ebben az értéket. A férfiak jót akarnak dugni, azért szép, vonzó lányt akarnak.


Üdv:

Captain Obvious

2012. máj. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Thank you, captain Obvious.
2012. máj. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!