Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Városliget körül beülős,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Városliget körül beülős, meghitt helyre lenne szükségem? (nagyon FONTOS)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy tündéri teremtménnyel randizom hamarosan. A városligetnél szeretnénk lenni, és szükséges lenne egy olyan hely, ahol "el lehet bújni", de legalább el vannak pavilonozva az asztalok. Ne étterem legyen. Kávéház vagy ilyesmi jó lenne, de ne legyen se sznob, sem pedig túl drága.


Ha a városligetnél nincs ilyen hely, akkor ahhoz közeli, megbízható, jól megközelíthető hely is érdekelne.


A válaszokat előre is köszönöm. Nagy a tét, mert ilyen szerelmes talán csak 1 szer voltam életemben...


2011. okt. 26. 00:08
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
metrómegállo... föld alatt van ne mond, hogy nincs eldugva... és csak fejenként 300Ft-ba kerül...
2011. okt. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

320Ft, ha már itt tartunk.


El van dugva, de nem meghitt. Valójában az nincs elpavilonozva, de azért köszönöm a nagyon értelmes és humoros válaszodat. Egy lefelé mutató ujjacskával díjazom is!

2011. okt. 26. 00:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát én arrafelé lakok, de semmi ilyen nem jut eszembe... Szokott lenni egy sörös izé nyaranként ott vhol középen, (húdepontosan fogalmazok, de én tudom mire gondolok :D) de az nem annyira romantikus, meg szerintem ilyen hidegben már nem is vmi kellemes.

De onnan földalattival oktogon csak 15 perc, és ott viszont van egy csomó teaház, kávézó, meg ilyen tuti beülős helyek. Vagy muszáj a ligetnél?

2011. okt. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát jó lenne a ligetnél...

Oktogonnál konkrétan mit javasolnál? (ezen még elgondolkodom)

2011. okt. 26. 00:49
 5/7 anonim ***** válasza:
6%

hallod most kajak be fogok emózni mert kaptam egy lefelé mutató ujjacskát :D szerintem te az élettől kaptál vmi felfelé mutató középujjat, hogy ennyire nincs humorérzéked b@szki :D


Elsö kommentelő voltam XD

2011. okt. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hallod most kajak-kenu nem érdekel, hogy mit emózol. Le lettél pontozva, mert buta vagy. Ennyi
2011. okt. 26. 08:55
 7/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Zöld teknős teaház pl elég hangulatos.

2011. okt. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!