Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehetséges, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges, hogy azért nem volt sosem barátnőm, mert még 170cm magas sem vagyok? Tényleg ennyire sokat számít a lányoknál, hogy a minden fiú 180-190cm magas legyen? Miért nem akarnak alacsony fiúkat, mi bajuk van velük?

Figyelt kérdés

2012. máj. 27. 23:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Mégis ki fogja kinyitni a tetöablakot nekik a buszon szerinted...?
2012. máj. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
73%
A kis törpéket azért nem szeretik, mert a nők nem érzik magukat biztonságban ő mellettük. Hát barátom, minimum a 170-et el kell hogy érd...
2012. máj. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
A kis törpék épp ezért gyúrnak sokat, hogyha kicsit, legalább erősek legyenek, így kompenzálják azt hogy aprók.
2012. máj. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
*kicsik
2012. máj. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
100%
Ez baromság....
2012. máj. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Ez biztos, hogy nem így van... ha meg eddig csak olyan lányokkal találkozták akik ezt mondták akkor pech:D de amúgy ez hülyeség... hidd el :)
2012. máj. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
l*
2012. máj. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
81%
Keress alacsony barátnőt. Vannak 150-155cm magas lányok is, és nem biztos, hogy nekik két méter magas kell. A 170-175cm vagy magasabb lányok viszont tényleg nem állnak szóba alacsony fiúkkal. Nézelődj az alacsonyabbak között, hátha szerencséd lesz.
2012. máj. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%

Ismertem régen egy fiút, aki alacsonyabb volt, mint én. Viszont nagyon intelligens. Ezt úgy értem, hogy nyitott szemmel járt a világban és toppon volt a mindennapi élet dolgaiban, ha nem is volt a legjobb tanuló. Nagyon nyugodt típus volt, és valahogy mindig megfogott a kisugárzása. Talán akkor szerelmes is voltam belé, de már évek óta nem láttam.


Remélem felvidít ez a történet :)


19/L

2012. máj. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
57%
Itt vannak a géniuszok.. keress alacsony lányokat.. jah nekik is a 180 cm+-os férfiak kellenek. A 170 cm szinte mai női átlagmagasság, ez tény sajnos. Én is csak 172 cm vagyok és sok problémám volt már ebből nem csak a kapcsolatok, hanem munkahelyi pozíciók terén is. Hiába van diplomád és alkalmas lennél pl. egy középvezetői pozícióra nem téged vesznek fel hanem a 185 cm-est. Eléggé eltértem a témától ,de sajnos a nők nagy részének kb 98%-nak is a magas (nem 170 cm..) férfiak kellenek. Törődj bele, mert egy alacsony férfi csak vesztes lehet az élet bármely területén, nem versenyezhetsz a magasabbakkal szemben, ez TÉNY.
2012. máj. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!