Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányoknak inkább az alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak inkább az alacsony vagy a magas, férfias termetű fiúk jönnek be? (15F-178 cm)

Figyelt kérdés
Csak mert manapság divat az alacsony homár SP tipusú termet.

2012. máj. 19. 13:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
21%

Hát nem tudom, én közel 10 évvel idősebb vagyok nálad, de nekem - és a korosztályomnak is - 180 centi alatt nem igazán férfi egy férfi.

Szerintem ezen nem kell paráznod, minden nő számára vonzóbb, ha egy pasi magas!

2012. máj. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Shai-Hulud ***** válasza:

Rosszul látod a dolgot.

Az izomagy helyett a neuronok jönnek be.

A lányoknak az IQ és az EQ tetszik.

És sokuknak ez fontosabb, mint a "magas, férfias termet".

2012. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
18%

Hát nem tudom nekem világéletemben magas fiúk jöttekbe ;) és általában csak olyan barátaim voltak :D

16/L

2012. máj. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:

Szia! Én nekem mindig magasabb fiúk jöttek be! :)

Szerintem a lányok többségének a magasabb pasik jönnek be, úgyhogy nyugi! :))

/16/L

2012. máj. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.


pont az ilyen csajok miatt van annyi önértékelési zavarral küzdő egyén..


Mert már férfinak sem nevezik őket..pff, obb lett volna ha megsem születnek és megkíélik magukat a lealacsonyítástól.

2012. máj. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
24%

Nem, nem az ilyenek miatt. Mi megbeszéljük egymás közt, de szemtől szembe egy pasinak sosem mondanánk. Az alacsony önértékelés eleve nem alakulhat ki pusztán néhány csaj miatt, hiszen ahhoz, hogy ez bekövetkezzen, az kell hogy az illető az élet semmilyen más területén ne legyen sikeres. Plusz egy-két bunkó csaj, aki az ilyesmivel nyilvánosan megalázza.


Alaptalan és igazságtalan a vádad. Gondold ezt át. Különben ha magadból indultál ki, gondold át azt is, hogy talán ha kedvesebb lennél másokkal, mások is kedvesebbek lennének veled..

2012. máj. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
pedig sztem is jogosan vádolt meg. "180 centi alatt nem igazán férfi egy férfi". ezért ez gáz. mintha azt mondanám h a fekete hajú csajok nem csajok. v mond a mellméreted. majd eldöntöm h csaj vagy e vagy nem...
2012. máj. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
51%

Szia!

Én csak a saját korosztályomról és magamról tudok beszélni, nekem mindig a magasabb férfiak tetszettek. Főként hogy én is magas vagyok,hozzám nem illik egy alacsony férfi.

Viszont van 160 cm-es férfi ismerősöm és mindig van barátnője, tehát nem feltétlenül ezen múlik a dolog.

Nem tudom tizenéveseknél hogy megy, de huszonéveseknél igenis jó az,ha egy férfi magas.

2012. máj. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
75%

Ugyan. Ez a gondolatom. Azt az egy hibát követtem el, hogy itt leírtam. De mint írtam is, szemtől szembe nem mondom senkinek, így ő nem tud erről.

Különben is, midnenkinek vannak ilyen gondolatai, csak nem mondják ki. Például a túl nagy mellű csaj nem tetszik, mert olyan mint egy anyuka.

2012. máj. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
51%

Azért érdekes mennyire felkaptátok a vizet egy nő véleményén rólatok, mert az épp negatív rátok nézve, de az nem baj, amikor megláttok egy duci nőt és gusztustalannak gondoljátok? Vagy ha vékony és se segge se melle,akkor pedig elöl deszka hátul lécnek tituláljátok?

Meg leribancozzátok, ha elutasít?


Ez mintha magától értetődő volna, és gyakorlatilag mi vagyunk a hülyék és nekünk kell változtatni a megjelenésünkön és hozzáállásunkon, de rólatok már ha valaki csak rosszat gondol bűnös és szemétláda.


Elég képmutató hozzáállás.

2012. máj. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!