Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne egy sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne egy sokat csalódott férfinél elérni ezt? : )

Figyelt kérdés

Van egy barátom, elég sokat csalódott a nőkben és most fél mindentől ami a párkapcsolattal kapcsolatos. Hogyan tudnám elérni, hogy teljesen megnyíljon nekem és megértse, hogy nem minden nő olyan szemét aljas disznó, mint azok akikkel összehozta eddig a sors? Én többet szeretnék, szerintem ő is, mert mondta régen, hogy nagyon gondolkozik... Tudom, hogy amúgy tetszem neki, vonzódik hozzám.

Én mondtam már neki párszor, hogy nem minden nő olyan szemét és biztosítottam róla, hogy én sose tudnám kihasználni, stb...Mit tehetnék még?


22 évesek vagyunk mindketten.



2012. máj. 28. 11:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

ez sajna egyik napról a másikra nem fog menni(arról meg hogy mondtad neki hogy sose használnád ki, az jutott eszembe hogy a szó elszáll, a tett megmarad, remélem érted:)). én is alapvetően bizalmatlan vagyok, sok idő kell hozzá, és éreznie kell rajtad hogy tényleg nem fogod átverni. de ezt elég sokszor kell éreznie mire tényleg el is hiszi.

a tanácsom az lenne, hogy soha ne érezze rajtad hogy ESETLEG átvernéd, mert annál tovább húzódik ez a bizalmatlansági időszak.

2012. máj. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Attól,h mondod neki, tudja, de nem fogja érezni.

Éreztetni kell vele,h nem minden nő szemét.

Mutasd meg a te személyedben,h te más leszel vele, mint a többi nő,s így megváltozik a nézőpontja is.

2012. máj. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

hát az meg hogy lehet, hogy egy alacsony önbizalmu férfibe bele tudj szeretni? Tévképzeteid vannak, hogy jó lesz vele?

Kiváncsi lennék, milyen logikus magyarázatot tudsz arra adni, hogy neked ez a férfi kell.

2012. máj. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen ezen rajta vagyok. Próbálom napról napra bizonyítani:) Tudja, hogy más vagyok mint a többi... De az a baj, hogy pont emiatt a szemlélete miatt annyira befordult, hogy mára csak a szex lehetőségét látja szinte minden nőben. Én érzem és mondta is, hogy bennem nem csak ezt, de idő kell neki, hogy ez megváltozzon benne..


Na ezen akarok én lendíteni egy kicsit;)

2012. máj. 28. 12:04
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem érdekel az önbizalma ( illetve igen, de az más szempontból). Engem ő érdekel, az egész lénye. Imádom azt aki és attól még, hogy nincs hatalmas önbizalma nagyon is jó lehet vele.
2012. máj. 28. 12:05
 6/14 anonim ***** válasza:

hah...


a lányok aranyos szokása, hogy az alacsony önbizalmu fiukat, BÁBKÉNT használják, és rájuk huzzák az aktuális férfiideáljukat. Belevetitik szerencsétlenbe, aztán ahogy jobban megismerik, akkor rögtön unalmassá válik, és csalodnak, és eldobják.

2012. máj. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kedves 6os.


Itt nem erről van szó. Bár nincs elég önbizalma az illetőnek, de sosem hagyná hogy hülyének nézzék. Pont azért, amit írtam, hogy sokat csalódott...ezért már nem hagyja magát, sokkal keményebben áll ezekhez a dolgokhoz, céltudatosabb lett, fél az érzelmektől. Őt nem olyan könnyű megpuhítani... Felvett egy álarcot, amivel elhiteti magáról, hogy egy bunkó érzéketlen ember. (pedig nem az, sőt:))


De velem valahogy mégsem viselkedik, nem bunkó, néha az érzékibb oldalát is megmutatja:) Nekem ez az énje tetszik, aki valójában...Ezért szeretném elérni, hogy újra tudjon bízni a nőkben, bennem...és megismerhessem még jobban.

2012. máj. 28. 12:28
 8/14 A kérdező kommentje:
*De velem valahogy mégsem viselkedik bunkón.
2012. máj. 28. 12:29
 9/14 anonim ***** válasza:

Ugyanez a sztori, csak mindketten 17 évesek vagyunk.

17/l

2012. máj. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9es te jutottál valamire vele?:/
2012. máj. 28. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!