Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet elcsábitani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elcsábitani egy gazdag fiút? ( még csak msn-en beszélgettünk )

Figyelt kérdés
msn-en beszélgetek egy fiúval és nagynon jo fejnek tűnik és helyes is és találkozni akar velem ez nem is lenne baj csakhogy ő és a családja gazdagok,mi sem avgyunk szegények de mi van ha nem fogok neki tetszeni vagy csak a pénz miatt vagy a szülei nem iylen lányt akarnak neki pedig msn-en olyan jol elvagyunk meg jo fej meg minden érdemes elmenni a találkozora vagy msn-en előbb kérdezzem vagy probáljam elcsábitani a találkozáson !!
2009. jún. 30. 11:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen !!!!!!!!!!!!!

DE ő nagyon helyes a fiú és méég nem látott rolam képet mert ezen agépen nincs !! Ugy is tetszhetek neki ??? nem azt mondom hogy csunya vagyok van némi hibám de nem sok

2009. júl. 1. 12:14
 12/13 anonim ***** válasza:
képet küldhettél volna, ez a "nem vagyok csúnya, de van pár hibám" eléggé tág megfogalmazás
2009. júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én már írtam neked... A lényeg, h talizz velle, és majd úgyis eldől minden... Amúgy ha ő "erőlteti" azaz mondja, h talizzatok, akkor az azt jelenti, hogy tetszik a viselkedésed... (csúnyán mondva a belsőd :S) Amúgy a külső az csak egy pici része a tetszésnek/kedvelésnek/szeretésnek... Sok sikert! Ne parázz :D
2009. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!