Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Úgy érzem, hogy pár napja 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy pár napja 1 kicsit összeszedtem magam, megpróbáltam kimenni egy kicsit nézelődni lányok után, mert több évig (8) itthon gépeztem. De pár hete-pár napja abbahagytam. Szellemileg és lelkileg összeszedtem magam. (? )

Figyelt kérdés

Vagyis azt hittem, elmentem az 5. kerületbe, mert ott sok jó csaj van. De még rájuk sem mertem nézni, nagyon fullos elit kis luvnyák járkálnak arra.


Hazavágott, mi a teendő?

csúnya vagyok, nem jó a cuccom, ja és egyedül voltam.

Ti mit tettek volna a helyemben?

oda mertetek volna menni egy lányhoz leszólítani stb...

vagy mely helyeken próbálkozzak ahol nem tör rám a kisebbségi komplexusom?


2012. máj. 29. 17:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Akkor ismerkedj neten, nagyon sok oldal van, ahol nem csak társat, de barátot is lehet keresni.

Én a legjobb barátnőmet és a páromat is a neten ismertem meg.

2012. máj. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
kilőve, képet kérnek, én meg nem merek küldeni.
2012. máj. 29. 18:26
 13/18 anonim ***** válasza:

Személyesen is ott a képed. :)

Ne legyél már ennyire dinka! Mi bajod lesz attól, hogy kiteszed a képed? Nyugodtan próbálkozz!

2012. máj. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szedj össze egy havert és menjetek ketten nőzni. Tudjátok buffolni egymást és ugyanúgy két, egymással bulizó lányhoz odamenni.


21F

2012. máj. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

asszem inkább visszatérek a pc-hez.

nem lesz ez így jó, sem nekem, sem pedig másoknak.

2012. máj. 29. 18:51
 16/18 anonim ***** válasza:
Igazad van, ahelyett hogy megpróbálnád, inkább megfutamodsz! Aki mer az nyer. Ha arra is gyáva/lusta vagy, hogy megpróbáld akkor menj inkább vissza a gépedhez!
2012. máj. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Barátokat találni ilyen állapotban majdnem olyan nehéz mint lányt.Csak tapasztalat
2012. máj. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Írtad, h ink hagyod vissza térsz a géphez. Akkor azt mondom rád, hogy béna vagy. Istenem! Egyszer élünk próbáld már meg! Bátorságodat gyűjtsd össze, és menj oda egy lányhoz aki épp egyedül van, tehát barátnői sincsenek ott. És kezdjetek beszélgetni. Nehéz elkezdeni, de belejössz. Keressetek közös témát
2013. aug. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!