Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lenne esélyem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne esélyem egy 16 éves barátomnál? (folytatás lent! )

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, és nagyon tetszik az egyik ismerősöm aki 16 éves.. nayon sokat dumálunk, találkozni is fogunk. Egy közös pontunk a gitár, ő fog megtanítani.. bár én nem akarok de legalább vele lehetnék.. szerintetek nézhet rám úgy is valaha? Magasságban egyformák vagyunk, én hetesikes ő nyolc(szerintem bukott) és nemtudom hogy feleslegesen probálkozok vagy lehet valami...

Kérlek csak értelmes válaszokat adjatok.. a "pisis vagy, simán atnéz rajtad a srác" dumákat mellőzzétek légyszi:D



2012. máj. 30. 17:44
 1/3 DiMalto ***** válasza:
Ha itt akarsz rá választ kapni,akkor az esély nulla.....ha tőle kérdezed meg,akkor 50-50%......ennyi!!!!!!!
2012. máj. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni, de nekem speciel mindig az idősebb lányok jöttek be, bár én szerény, és mások véleménye szerint érettebb vagyok a koromnál, viszont nem csak testileg fejlettebbek, hanem jobban el lehet dumálni velük... az meg, hogy 16 és 8os, háááát.. ha bukott, akkor az már egy kép róla (nem pozitív) de vannak olyanok, akikkel csak a rendszer szúrt ki az iskoláztatási korhatárral (mint nekem) és 11helyett csak 9-es...
2012. máj. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első milyen közös pont az amit te nem akarsz?

Amúgy nem lehet megállapítani mivel semmi lényegeset nem mondtál el. Próbáld el ki tudja... esélyed van!

2012. máj. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!