Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz az ha beszélgetsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz az ha beszélgetsz egy csajjal netten keresztül de a valóságba csak köszöntök és nem altok szoba egymással?

Figyelt kérdés
És ha igen akkor, hogy menyek oda hozzá egyet beszélgetni
2012. máj. 31. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a csajt nem zavarja akk nem gáz bár sose értettem ha neten elvagytok valoságban miért fél igy mindenki a másiktol
2012. máj. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát jahm, ez elég gáz :S Nem lenne jobb élőben beszélgetni egyet? :D Szerintem menj oda hozzá ;)
2012. máj. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Neten sokkal könnyebben beszél az ember mint élőben. Én is jártam már így de mi nem csak köszöntünk egymásnak :) Szerintem nyugodtan menj oda hozzá és beszélgessetek valamiről, biztos hogy fogtok találni egy témát, csak el kell indulni valahogy, ne izgulj :)
2012. máj. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vree ***** válasza:

Család/barátok előtt már szégyellne téged?


Lehet, hogy nagyon ragaszkodik a társadalmi státuszához és azt el akarja különíteni tőled. De azért szebb lenne ha nem így lenne. Derítsd ki hogy csak ennyit akar-e tőled. Akár kérdezd meg neten ha úgyis beszéltek ott. Ha letilt téged, akkor tudod hogy a válasz "nem".

2012. máj. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

figyelj nagyon ritka a bevállalós csajszi aki még jól is néz ki...tényleg nekem állandóan azt mondják milyen helyes vagyok és le@arom csak példaként,rengeteg nővel beszélgettem neten,mindegyikkel taliztam és eksönöztem is személyesen...de kevés volt az,sőt talán 2 amelyik bomba jól nézett kis és szó nélkül ledobta a ruháját abszolút nem zavartatta magát én meg odafagytam helyben x) szóval....lányok,egy kicsit tanuljatok a brazil nőktől!!!


23/F

2012. máj. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon gáz. akárcsaj akár pasi ez elég ciki és dedós.

hogy hogy menj oda, hát odamész.

Hogy vagy, miújság, érdeklődsz pl afelől amiről beszélgettetek ilyesmi.

Alapból alap hogy odamész köszönni nem csak biccentesz, megkérdezed minden rendben stb.

nem kötelező mindig órákat beszélni ha találkoztok, de hát az mi hogy egymáshoz se szóltok 2szót.

2012. máj. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2012. máj. 31. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!