Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! 2-3 éves koromban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

-Free- kérdése:

Lányok! 2-3 éves koromban olyan antibiotikumot kaptam amitől a csontfogaim besárgultak ez a doktor szerint egész életemben így lesz! Fehérités kizárhtó mert attól csak többet ártanának vele mint amennyit használna. Ettől elitélnétek?

Figyelt kérdés

akadályoz engem ez a ( randiban, sex-ben stb... ) ??

14 fiú


2012. jún. 1. 16:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem
2012. jún. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Abszolút nem.

Max ne vigyorogj úgy hogy kilátszódjanak a fogaid..:)

Én páromnak se tökéletesek a fogai, neki is megvan az oka rá. Ugyanúgy szeretem.

Aki meg szeretni fog, nem fogja érdekelni, mert tudja hogy nem elhanyagolás miatt van. :)

2012. jún. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj vele fogorvoshoz,ha zavar.Talán lehet vele valamit kezdeni.De mivel a fogadi nem azért sárgultak be,mert nem mosnád,így nem hiszem,hogy zavarná a többséget.
2012. jún. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tehát ha zavarja akkor nem szeret?
2012. jún. 1. 16:11
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan.
2012. jún. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen.

Vagy csak a külsőség fontos neki - ezesetben meg felszínes.. :(

2012. jún. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem lány létemre sárgák és genetikailag(apámtól örököltem). ha 8-9szer megmosom őket egymás után, akkor 1-2 óráig kicsit fehérebbek. viszont szabályosak és az összes egészséges.

soha nem volt problémám velük és sok pasi akar velem járni

az orromat sokkal jobban szégyenlem

nem hiszem hogy ettől elítélnének...aki meg igen, azzal nem érdemes foglalkozni

21/L

2012. jún. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem sem nagy gond ha sárgásak! Nem te tehetsz róla! gondolom ugyan úgy mosol fogat attól még jó illatú lehet a szád! :D
2012. jún. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nálam ugyan ez a helyzet. A fogaim alapszíne sárgás egy kicsit az antibiotikumtól. De engem nem érdekel. Amennyire eddig tapasztaltam a csajokat se annyira. Inkább az érdekel hogy 20 évesen még fogorvos nm nyúlt a fogaimhoz. És remélem ez még így is marad jópár évig.

(fogfehérítős fogkrém, meg ilyesmik semmit se használnak persze)

2012. jún. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Inkább az számít, hogy ne legyen büdös a leheleted, azzal jobban riasztod a csajokat.
2012. jún. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!