Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerencsétlen amatőr vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencsétlen amatőr vagyok ebben az egész kapcsolat dologban. Mi a sz*rt csináljak most?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég lett vége egy 4 éves kapcsolatomnak, 2 hónapig szenvedtem miatta nagyon rendesen, de úgyahogy túltettem magam rajta.

Megismerkedtem egy sráccal, aki nagyon régóta bejön már. Elvitt a haverja születésnapjára házibuliba, ahol kicsit többet ittam a kelleténél (nem vagyok piához szokva). Nem csináltam semmi komolyabbat, csak smároltunk. De én meg voltam olyan hülye, hogy elmondtam, hogy már régóta bejön, meg erre vártam jó ideje és hasonlók. Azt is elmondtam, hogy a hülye exem eljegyzett, de már nem nagyon hat meg, mer itt vna most ő. Hozzátenném nem vagyok ilyen nyálas típus, csak az a fránya alkohol .. Akkor azt mondta, hogy most már minden oké lesz, ő se lesz többet depis, mert itt vagyok neki én. Másnap taltunk, elmentünk mozizni egyet, egész jól éreztük magunk.

Azóta viszont bunkózik néha, nem tűnik úgy, mintha érdekelném. Nem értem mit csináltam rosszul .. illetve tudom, hogy nem jól tettem, hogy ittam és ilyen hülyeségeket mondtam, de ez akkora bűn?


Miért van az, hogy 20-ból egyet gondolok komolyan, és az az 1 nem jön össze? Ekkora szerencsétlen nem lehetek ...


2012. máj. 18. 22:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Mit tegyek, hogy érdekeljem? Természetesen nem akarok több éves kapcsot, vagy hát nem számítk rá vele, nem tűnik annak a típusnak, de jól érzem magam vele, és el tudnám képzelni egy kis időre.
2012. máj. 18. 22:08
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert odaadtad magad neki, könnyű prédának bizonyultál és nem értékel többre.
2012. máj. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem adta oda magát neki csak smároltak

lehet meggondolta a pasi magát csak úgy..de ne keresd többet ha bunkó, ha érdekled majd keresni fog

2012. máj. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyenekkel nem kell foglalkozni, főleg, ha te sem akarod ennyire a dolgot vele. Előbb-utóbb találsz valaki jobbat nála, akivel nem csak egy laza kapcs-ot tudsz majd elképzelni.
2012. máj. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sajnos túl hamar terítetted ki a lapjaid... erre elbízta magát, és most magas lóról beszél. próbálj meg kicsit visszavenni, pl ne rögtön válaszolj sms-ekre, ne mindig vedd fel a telefont, vagy sokáig hagyd csörögni, és találkozókon ne éreztesd vele, h mennyire bejött. vagy hozd fel témaként a berúgást, és mondd neki azt, h jaj részegen mennyi hülyeséget tudok összehordani, és másnap milyen ciki, mert a fele sem igaz, amit olyankor mondok. így talán, de mondom talán, menthető!
2012. máj. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

megérdemled

buliban smárolni szánalmas.

2012. máj. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!