Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik városba költözzek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik városba költözzek, ahol tényleg vannak még szép és egyben szerethető lányok?

Figyelt kérdés
Itt Debrecenben csak csalódtam a lányokban. Máshol is ennyire lesüllyedtek a lányok?

2012. jún. 2. 21:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
50%

Most, a hozzászólások olvasása közben döbbentem újra rá, hogy mennyire primitívek az emberek. Mindenki utálkozik.

Gratulálok nektek.

A kérdező is általánosít. Vagy csak nem lát számottevő esélyt arra, hogy megtalál egyet a maradék értelmes lányok közül.

2012. jún. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

ma 22:14


Igaz, egy fontos tényezőt kihagytam, vannak csak foglaltaka z általam keresett lányok. Ezt úgy mondhatom, hogy hetente szólítgattam le lányokat utcán, boltban, akárhol. Nem csak én haverjaim is hasonló eredményre jutottak. Volt, akit letudtam ellenőrízni, mert adott elérhetőséget és valóban foglalt volt. Közös fotók a párjával egyértelművé tették, persze biztos volt, aki kamuzott. A bunkókra meg nem vagyok kíváncsi, aki nem tud köszönni csak röhörészni az még éretlen egy komoly kapcsolatra. Mondjuk ezek tinik voltak, ahogy mindenki sejti szerintem.

2012. jún. 2. 22:33
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

sok csicska ne törődj velük!!!

opjatok le regeneráltak :D

2012. jún. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
És arra nem gondoltál, hogy benned van a hiba?
2012. jún. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ja még egy dolog. Mi az, hogy ellenőrizgetsz? Figyelj, az nem jutott eszedbe, hogy azért kamuzott, hogy ne bántson meg? És mondjuk nem akarta azt mondani, hogy: "Haver, nagyon gáz vagy, azért nem randizok veled." Igen, bunkók voltak a hozzászólások. De épp elég hasonló se.ggfej kérdésedre válaszoltunk már normálisan ahhoz, hogy most már tahóskodhassunk. De persze, benned nincs hiba, biztos minden csaj szemét Debrecenben, és mindenhol máshol, Te tökéletes vagy. Most se gondolkoztál el azon, hogy vajon miért taplók a válaszadók.
2012. jún. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Kocsord
2012. jún. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Sok lány azért hazudik arról,hogy már foglalt,mert nem akar téged megbántani.Az is lehet,hogy észreveszik rajtad ezt a hozzáállást,amit itt is reklámozol.Ha egy lány látja rajtad,hogy alapból leírtad,negatívan állsz hozzá,kicsi az esély rá,hogy elmegy veled randizni.


22/L

2012. jún. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Aprajafalvára
2012. jún. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Te jó ég, szörnyű volt végigolvasni hogy bánnak a válaszolók szegény kérdezővel!

Nem tudom, hogy a lányok hogy lehetnek ilyenek a kérdezővel, nem látjátok lányok, hogy ő csak egy sokat csalódott srác? Szerintem nem támadni kéne, hanem segíteni neki. Egyébként meg ha a kérdező az a bizonyos alacsony srác, aki gyakran ír ki kérdést, akkor átérzem a helyzetét. Én is csak 165cm vagyok és bizony a lányok gyakran elutasítanak pusztán a magasságom okán. Nem is értem miért támadják a sok fiút, akinek nem jönnek be például a kövér lányok, akik tudnának változtatni, tenni azért, hogy szép alakjuk legyen, de ehelyett inkább bántják a fiúkat, akiknek a normális, egészséges testalkatú lányok jönnek be. Ellenben mi már nőni nem tudunk felnőttként. Szépek vagytok lányok, aki ennyire felszínes, hogy valakit lenéz meg elutasít a magassága alapján az nálam nem is lehetne esélyes. Az összes lánynak üzenem, aki a kérdezőt sértegetni, támadni merte, az olyan, mintha engem támadott volna és nézett volna le!

Itt Pesten sem jobb a helyzet kedves kérdező sorstársam, szomorúan tapasztalom mennyire romlottak a mai lányok!

2012. jún. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Tordasra
2012. jún. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!