Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha egy fiú tetszik sok csúnya vagy kövér lánynak, akkor lehetne esélye vékony, aranyos, szép lányoknál is?

Figyelt kérdés

2012. máj. 28. 14:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
kábé 1%
2012. máj. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Hát én ezt nem értem.... Hülyeség.


[link]


Fogadok hogy ő is tetszik több ezer kövér lánynak...de a szép/attraktív vékonyabbaknak is.

2012. máj. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

a vékony, szép lányokat értékesebbnek tartod a csunya kövér lányoknál? IGEN?


Vedd észre, hogy a töled gyérebb lányoknak mindig jobban be fogsz jönni, mitn a veled egy szinten lévőknek.

2012. máj. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
54%
Az a baj hogy ezek a lányok is kezdik az igényeiket feljebb vinni ...
2012. máj. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

hát ez igen szép kérdés... szégyellhetnéd magad!

arra pedig ne számíts, hogy találsz magadnak valakit egy attraktívabb guminőn kívül ilyen felfogással...

szegény te, hogy a CSÚNYA és a KÖVÉR lányoknak jössz csak be... hah! még mit nem! Szegény lányok, akik egyáltalán rád néztek!

2012. máj. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

milyen igényeket ember???????,,


ezen sirtok, hogy egy nő elvárja, hogy határozottan viselkedjél, nem pedig ugy mint egy tétova ovis?


persze nem fogjátok fel, hogy erre megy ki a játék, ehelyett: jajj nem vagyok gazdag/joképü/izmos


egy helyen se láttam leirva, hogy:


"határozatlan vagyok, kellhetek igy egy nőnek is?"

2012. máj. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

14:09 (69%) nem lehetnek igényei egy csúnyább/kövérebb lánynak?


kedves kérdező, ez nem attól függ, hogy néz ki a lány, hanem hogy milyen a típusa... de te mekkora darab vagy? Ha a kövér lányok nem járhatnak vékony fiúkkal, fordítva se várd el!

2012. máj. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
17%

a kövér lányok lehet, hogy azért kövérek, mert lusták. Meg zabálnak. Emiatt nem is annyira vonzóak, mint egy szép vékony lány. Persze le is foghatnának, de az ahhoz szükséges kemény munkához nem fünik a foguk. Marad a bánatzabálás meg hasonlók.


Azt hiszik, hogy majd ha jofejek lesznek, akkor megtetszenek valakinek. Oké, meg fognak tetszeni. Szánalmasabb dolog nincsen, mint amikor látom, hogy sportos fiu DRABÁLIS OTROMBA és láthatóan nagyon buta lánnyal van. Egyszerüen mert ő ezzel beéri, hogy elmondhassa, hogy van csaja. Kövér nőkre izgulni kb olyan fétis, mintha a lányok az elhanyagolt életü, határozatlan fiukra gerjednének, ami elég valoszinütlen ugye.

2012. máj. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
56%

Látod milyen a világ? Ha te kijelented, hogy a csúnya és/vagy kövér lányok nem az eseteid, akkor jönnek ám a lányok, hogy ilyen felszínes ökör nem érdemel jobbat sem. Tehát ne legyenek külsőre igényeid.

Fordított esetben meg jön az, hogy "de hát ha undorodom a sörhasú, szőrös, izzadságszagú törpéktől, akkor miért kéne velük összejönnöm??" duma.


Tehát ha te tetszel egy csúnya lánynak, adj neki esélyt, különben felszínes vagy, viszont a lányok csak hadd válogassanak kedvükre a külső alapján, mert ne várja el senki, hogy olyannal menjenek táncba, akikhez nem vonzódnak...

2012. máj. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

loool, én egyszer egy buliban (vagy 2 hete) egy olyan lánnyal kavartam, hogy sztem nem is tetszettem neki.


ennek jelei:


nulla mozgás

nulla mosoly

nulla szemkontaktus

18 éves


Nekem nagyon tetszett a lány mert kis szemüveges volt, aranyos, és vékony. Smároltunk vagy 20 percig, megfogtam a mellbimbóját, benyultam a bugyijába, miközben kb végig azt figyelte, hogy a barátnöje mit csinál a haverommal. Végül meg leléptek.

2012. máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!