Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most csak ennyire fél találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most csak ennyire fél találkozni, vagy nem akar semmit?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel msn-en beszélgetünk már egy ideje, egyszer találkoztunk is és szimpatikusnak tart a találkozó alapján, keres msn-en, konkrétan ő ír nekem (bár van mikor én is neki), de amikor arra kerülne a sor, hogy találkozzunk, akkor az egyetemre és az egyéb teendőkre hivatkozik, közben a barátaival szívesen elmegy bárhova (srácoknál mondjuk a haverok a fontossági sor elején tartózkodnak, ezt megértem) szerintetek mit csináljak? Várjak még, míg vége a vizsgáinak és utána menjünk el valahova találkozni, vagy pedig inkább hagyjam az egészet a fenébe?

2012. jún. 3. 01:20
 1/7 anonim ***** válasza:
hagyd. fosik találkozni, tehát nem akar semmit 26/f
2012. jún. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bármire hivatkozni csak kifogás, nem akar találkozni veled.
2012. jún. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
unalmas perceidbe rádír. ennyi
2012. jún. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocs, az ő unalmas perceibe :)
2012. jún. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez azért nem biztos, akkor minek írna rá,szerintem fél, legalább is 51százalékban gondolom. Hát vár, adj neki időt... Bár ezt te tudod, mert lehet hogy tényleg csak barátkozni akar de nem hinném, van nem tudom


18/F

(megjegyzem azért hogy ha rólam lenne szó minden kifogás nélkül elmennék, ha többet akarok mint barátság...)

2012. jún. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha még a vizsgaidőszak végén is írogatna neked (úgy, hogy ő kezdeményez), és jókat beszélgettek msn-en, akkor bepróbálkoznék még egyszer, hátha. Ha akkor is a kifogások jönnek, akkor már egyértelmű szerintem...
2012. jún. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pesszimista válasz: nem akar veled találkozni, felejtsd el.


Optimista válasz: Lehet hogy tényleg sok dolga van, vagy stresszel a vizsgák miatt, hullafáradt, ilyesmi. A barátaival ilyen állapotban is elmegy kikapcsolódni, mert ki kell engedni a gőzt, de veled csak akkor szeretne találkozni, ha vége a stresszes időszaknak és rád tud koncentrálni.

2012. jún. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!