Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 2 fiú aki tetszik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lilikeee kérdése:

Van 2 fiú aki tetszik az egyikkel járok de a másikat jobban szeretem. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van az első fiú J akibe teljesen szerelmes vagyok de összejöttem egy másik sráccal N-nel aki nagyon kedves de én őt csak barátnak tekintem csak az a probléma hogy mikor felajánlotta hogy járjunk pont haragudtam J-re és azt mondtam hogy igen mert akkor ő tetszett jobban.most nem tudom mit csináljak mert már az is kiderült hogy J-nek is bejövök és én is inkább vele lennék,de N-t sem akarom megbántani.Mit tegyek?
2012. jún. 3. 12:16
 1/5 Gondola ***** válasza:
Szerintem nyugodtan mond meg neki,hogy nem szeretnel vele jarni tovabb...inkabb most,mint kesobb,mert annal rosszabb lesz.A helyzetet tisztazd minnel hamarabb,ez szerintem igy fair.Ne halogasd.
2012. jún. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha együtt maradsz N-nel, akkor azzal sem magadnak, sem neki nem teszel jót. Nem fair vele szemben, hogy csak szánalomból vagy vele, nem pedig szerelemből. Lehet rosszul fog neki esni, de legalább kereshet valakit, aki tényleg szereti.
2012. jún. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem,neked még senkivel sem kéne járnod
2012. jún. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Csegi89 ***** válasza:
Meg kell mondanod N-nek, hogy mi a helyzet. Minél tovább húzod, annál többet ártasz neki is és magadnak is.
2012. jún. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Haragudtál az egyikre, ezért összejöttél a másikkal. Gratulálok, egy utolsó szuka viselkedik így. Ketteskének ha esze van, soha többet nem áll veled szóba.
2012. jún. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!