Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Végülis akkor hagyjam ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végülis akkor hagyjam ezt a lányt? Nem tetszem neki?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__30..


Ez a helyzet,és belinkelem mit írt a facebookon!Kérlek figyelmesen olvassátok el és segítsetek megérteni,hogy mire gondol,és segítsetek kitalálni,hogy hogyan viselkedjek vele ezután!

[Ő írta péntek este:

Szia! Nincs semmi baj, hiszen mondtam már nem tudom hogy mit töprengsz ezen. Lehet hogy kicsit érdekel de az majd később fog ki alakulni s biztos hogy mással ha ki is alakul. Mert te a barátnőm vagy s nem szeretnélek egy ilyenért el veszteni ha érted mire gondolok]

Rákérdezzek,hogy itt mire gondol?És hogy miért nem akarná velem?Mondjuk lehet,hogy hülyeség..:(

Segítsetek,amit tudtok..


16/L


2012. jún. 3. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Ő nem meleg, ennyi.
2012. jún. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

NEm cseten kell az ilyesmit. Ha le akarod smárolni, egyszer adandó alkalommal tedd meg.

És írj neki, hogy értékeled a barátságotokat.

2012. jún. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Leírtam a linken,hogy szájoonpusziltam,és ezután ezt írta,amit ide bemásoltam..akkor merjek még majd többet is?
2012. jún. 3. 19:50
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem benne is megvan egy kicsit a dolog, de nem merné felvállalni, bár te ismered, hogy milyen...

várj még vele, hagy alakuljon a dolog ;)

2012. jún. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát, az baj hogy barátja van, ha nem lenne neki akkor lenen esélyed.

Azért volt zavarba mert tudta hogy te mást is akarsz tőle nem csak barátságot.

Elkéstél a csajról, mert bizonytalan is volt hoyg ő most a lányokat szereti vagy most mi...

hónapokkal ezelött kellett volna igazán ráhajtanod, akkor bármi lehetett volna.


ezt kellett volna csinálnod :


odalépni elé, megfogni a kezét és a szemébe nézni mélyen.

Szerelmes vagyok beléd Viki, egyszerűen nem tudlak kiverni a fejemből, rólad fantáziálgatok egész nap.

Érzem te is többet érzel mint barátság.


és akkor lesmárolni, szenvedélyesen.

Közbe mellét, punciját is simogathattad volna..


de ezt olyan környezetbe kellett volna csinálni ahol tök egyedül vagytok és nem zavar senki


nahh szóval ezt kellett volna csinálni, iyg már nincs sok esélyed.

2012. jún. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok én neki szerelmet vallani,meg puncitsimogatni..xD vagyis akarni akarnék,de szerintem ez sok neki..én már csináltam mással..de ő nem tudom,hogy mennyire fogadná jól..szerintem semennyire..a csókotmeg továbbra is akarom!
2012. jún. 5. 20:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezzel egész egyszerűen azt mondta,hogy tetszel neki kicsit,de még nem biztos benne hogy akarná-e lányokkal is.De veled biztosan nem akarja mert fontosabb neki a bartságotok.

16/L

2012. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor miért engedte meg,mikor rákérdeztem egyszer?:S

Amúgy köszi a választ:)

2012. jún. 5. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!