Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinaljak, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, ha a barátom megtalálta a tamponom a farzsebembe? 14/L

Figyelt kérdés
Épp csókolóztunk, és egyszer csak előhúzta. Kikaptam a kezéből, és gyorsan eltettem. Nem mondott semmit, de tiszta vörös lettem. 14 éves ő is. Nem tudom, hogy mennyire van otthon ebben a témában.://
2012. jún. 4. 19:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit, ez egy természetes folyamat a nőknél. emiatt nem kell vörösödnöd :)
2012. jún. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Marada ***** válasza:
Ásd el magad -.-'' Miért mit gondolsz mit kéne csinálnod?
2012. jún. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
ÉS AKKOR MIVAN? Ha nem tetszik neki keressen egy csajt akinek nincs szüksége tamponra...bár több esélye lesz egy olyannál aki csak nem használ xd
2012. jún. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Tudom hogy természetes, de félek, hogy elmondja a barátainak. Ők meg mindenen képesek nevetni.
2012. jún. 4. 19:39
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
ne foglalkozz velük, ha ezen nevetnek az azért van, mert éretlen kisfiúk :)
2012. jún. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%

pont ezért nem való ilyen korban a "járás" ... -.- ...

gratulálok az ilyen kérdéshez. 17/F

2012. jún. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Utolsó: Miért, neked mikor volt először baratnod? Szerintem ez az én koromban már normális. Köszönöm a levelet! Remélem velem is úgy lesz, ahogy veled történt!:))
2012. jún. 4. 19:49
 8/18 anonim ***** válasza:
53%

"Nem tudom, hogy mennyire van otthon ebben a témában.://"

Hát,ha már ahhoz nagyfiú,hogy csókolózzon és legyen egy barátnője,akkor gondolom tudja,mi az a menstruáció.+hogy ilyenkor mit kell használni.Ha ilyeneken röhögnek a barátai,akkor ők még kisfiúk.De miért mondaná ezt el?Mi ebben a nagy dolog?Semmi.Ez inkább nagyon gyerekes.

2012. jún. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

érdekes mi erről a suliban nagyon sokat beszéltünk/beszélünk a fiúkkal...és mivel tudják hogy nálam meg még pár lánynál mindig van,rendszeresen tampon után kutatnak a táskámban és megtöltögetik vízzel...nem tudom miért jó ez nekik,biztosan valamiféle perverzió:DDD ne gondold,hogy a fiúk nem tudják mire való és nem tájékozottak ebben a témában. DE nagyon is azok,csak ők egymás között tárgyalják ki az ilyen dolgokat míg mi bárkivel,bármikor,bárhol képesek vagyunk erről beszélni:D

nem hülye a barátod,eléggé vágja hogy havonta vérzel és hát valamivel fel kell fogni a vért:DDD 15/L

2012. jún. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%
és mivan ha elmondja a barátainak? :DD lány vagy, természetes dolog az ilyen.
2012. jún. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!