Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Na, most én már semmit sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na, most én már semmit sem értek, valaki segítene?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy van egy osztálytársam,egy lány,akibe bele vagyok zúgva,és úgy vettem észre,hogy neki sem vagyok közömbös. De én persze direkt nem foglalkoztam vele az utóbbi időben,mer egy hülye vagyok,és azt hittem,ettől majd jobban felkeltem az érdeklődését. Most tegnap is nagyon jót beszélgettünk,láttam a szemén ,h nem közömbös,erre csak úgy mellékesen bejelenti,hogy most el kell mennie,mer moziba megy egy fiú ismerősével. Nahát én erre köpni nyelni nem tudtam.

Csak azt nem vágom,ilyenkor mi van?

Most féltékennyé akar tenni?

Vagy ez azt jelenti,h kopás?:S



2012. jún. 5. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy radija van egy másik faszival.
2012. jún. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én ismerem azt a másik faszit,és korábban azt mondta rá,h az egy kicsit szerencsétlen,ezért is nem értem.
2012. jún. 5. 21:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy hüly rib@nc a csaj, aki egyszerre több f@sszal is kavar. Hagyd a fenébe, majd találsz jobbat!
2012. jún. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Küzdj érte, egy randi az még semmi. ^^

És tényleg szerencsétlen a másik, ha moziba viszi első találkozásra a csajt.

2012. jún. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Osztom #3 véleményét.

Egyébként meg simán bejelentette,nem gondolva rá hogy nem eshet neked jol?

2012. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

21:43!


hát köszi,ez jólesett.


Én csak azt nem értem,h a lány miért mondja el nekem,h kivel hova megy moziba. Mi közöm nekem hozzá? Nyugodtan meg is tarthatta volna magának.

2012. jún. 5. 21:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Simán lehet, hogy féltékennyé akar tenni vagy hogy lássa a reakciód a bejelentésére. Én is csináltam ilyet tinikoromban és eléggé lógattam az orromat, amikor a másik félt ez különösebben nem érdekelte (vagy csak úgy csinált, mintha nem érdekelné, de ez sosem derült ki).

Szóval innen nem lehet megítélni, próbálj kicsit rámenősebb vagy egyértelműbb lenni, hogy mit szeretnél, akkor biztosan kapsz választ. 24L

2012. jún. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó köszönöm!


Egyébként arra kíváncsi lennék,hogy amikor ti lányok ilyet mondtok egy fiúnak,aki tetszik nektek,akkor mégis mit vártok tőle? Hogy helyben sírva fakadjon?

2012. jún. 5. 22:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy egy kicsit jobban hajtson értünk, tegye egyértelműbbé a szándékait.
2012. jún. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!