Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kijelölt srác egy buli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kijelölt srác egy buli rámkacsintott, de aztán csocsóztunk és szemeztünk. Ezek után bejelölt fb-n, én meg hozzászóltam egy képéhez, majd rámírt. Aztán meg célozgatott, ha kérdeztem tőle pasizós dolgokat. Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés
szakított bnőjével, mert azt írta más tetszik neki..

2012. jún. 6. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen.
2012. jún. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kb igen
2012. jún. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaja
2012. jún. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minek feltenni olyan kérdést amire egyértelmű a válasz?
2012. jún. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na igen. itt jön a probléma. háromszor beszéltünk eddig.. az első kettő között két hét telt el, de ezekben mindig rám írt... a harmadiknál egy nap után irtam rá, és akkor meg nem is érdeklődött, ha kérdeztem h hogy van,meséljen válaszolt, de lese szart amugy.:/
2012. jún. 7. 20:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert miután rád írt, másnap neked is rá kellett volna írnod, butus! Amiket elmondtál, ezek alapján tuti bejössz neki, de ha nem látja, hogy ez fordítva is igaz, akkor nem fog egy olyan vonat után futni ami nem áll meg.
2012. jún. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!