Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sátorozós buli? Tervez vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sátorozós buli? Tervez vajon valamit a srác? =)

Figyelt kérdés

Egyidősek vagyunk, és egy sátrazós partit fog szervezni. Kb 20 ember lesz, és pár napja kérdezte, hogy nem lenne-e kedvem menni.. (már hogyne volna :D)


Szóval még kb egy hónapja találkoztunk egy bálban, unokatesóm osztálytársa. Tök kedves volt, meg állítólag egy icipicit ivott is :D És talán emiatt is, sokat bámult, meg már akkor is elhívott máshova. Később unokatesóm adott neki egy "fülest", hogy helyesnek tartom, ő pedig azt mondta rólam, hogy "nem rossz, nem rossz", csak az a baj, hogy egyáltalán nem ismer. (ez való igaz) Unokatesóm ráhagyta, hogy tegyen amit szeretne, meg nyugodtan mondja meg ha én nem jövök be neki.. de azt mondta tényleg nem erről van szó.

Pár napra rá fel is vett msn-re, és azóta már többször is beszéltünk (90%-ban ő ír rám) - gondolom ez jó jel :)

Aztán ugye most elhívott sátorozni (ez jövő pénteken esedékes).


Különben eléggé a tettek embere, szóval nem egy csendes és visszahúzódó típus.. vajon tervezhet valamit? :O :) Jó lenne, de én nem akarom őt lerohanni :9

17/L


2010. ápr. 1. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
fogadni mernék h abba a sátorba ketten lesztek csak...:D majd olyan éjfél fele elálmosodik és elhiv magával aludni..utána rájössz h köze nem lesz az alváshoz..
2010. ápr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

tuti tervez vmit:)

és amúgy szorítok neked:D

majd írd meg mi lett:)

2010. ápr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Okés feltétlenül megírom :) Én is kíváncsi vagyok :D remélem összejön :D
2010. ápr. 1. 20:43
 4/10 anonim ***** válasza:
Sátorban csak aludni is szar, hát nem tudom...
2010. ápr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kezdek kételkedni :D Biztos nagyon be fognak piálni sokan, ő is tutira, hát már nagyon nem vagyok biztos benne hogy tervezne valamit :D
2010. ápr. 7. 21:46
 6/10 anonim ***** válasza:
tudodm i a bukta?:D hogy lehet hogy ő nem tudja h akarod őt szoval csak annyit tud h helyesnek tartod de msn en ezekszerint nem gyakran irsz rá lehet h kételyei lesznek hogy te nemis akarsz semmit ugyh adj több jelet és akkor bátrabb elssz hajrá!
2010. ápr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

bármi megtörténhet

szerintem "nyomuljá" rá nyugodtan egy kicsit, érezze, hogy bejössz neki

2010. ápr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csodálkozz ha reggel másnaposan, 3 sráccal és egy kutyával ébredsz egy sátorban.
2010. ápr. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Talán félreérthető volt, de én nem terveztem, hogy berúgnék. :D Az ilyen eseteket szeretném meghagyni másoknak :D
2010. ápr. 8. 19:27
 10/10 A kérdező kommentje:

Tudjátok, az illetővel aznap nem jöttem össze :D

De viszont az egyik nagyon édes haverjával igen. (:

Vele már azóta rég szakítottunk xD

Csak gondoltam megírom:D

Amúgy a haverja nagyon betámadott akkor és ott engem, én nem hagytam magam, és csak kb 2 hét múlva jöttünk össze. Én meg addig fogytam vagy 5 kg-t mert nem tudtam rendesen enni olyan boldog voltam :9

2011. júl. 20. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!