Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Van egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van egy srác aki nekem nagyon bejön. és lesz egy buli ahová meghívtak de én nem akartam egyedül menni ezért elhívtam a srácot. Hogy nem e akar elkísérni. A srác azt mondta elkísér. Csak nem gáz az hogy a csaj hívta el?

Figyelt kérdés

amúgy olyan furán érzem magamat mert hogy én hívtam el:(

ne mondjam inkább vissza és várjak még vele hogy majd a pasi kezdeményezzen?


2009. nov. 10. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha elhivod aztan azt mondod neki, hogy ne gyere. Szerinted fog kezdeményezni? Amugy meg nincs ezzel semmi gáz, már elhívtad, mostmár csak el kell menni és jol kell,hogy érezzétek magatokat.
2009. nov. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elkísér, innentől mindegy. De tényleg ne táncolj már vissza, mert akkor azt hiszi, végiggondoltad és rájöttél, hogy nincs kedved vele menni. Ebből meg elég negatív következtetéseket lehet levonni.
2009. nov. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Andrewka ***** válasza:

Mostmár ne lépj vissza. Akkor teljesen le fog mondani rólad. Érezzétek jól magatokat és ha már elkezdted kezdeményezz


22/f

2009. nov. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát akk nincs visszaút :D

amúgy tiszta fura lett olyan hideg velem :S lehet nem is akar jönni és úgy félek ha visszamond.nagyon szeretnék vele talizni..

szerintetek hogyan közelítsek hozzá.meg msn miket beszélgessek vele hogy ne legyen ilyen?

2009. nov. 10. 23:14
 5/6 anonim ***** válasza:
ne msn-en beszélgess, hanem élőben... miért él mindenki az msnen? hülyét kapok komolyan:D:D
2009. nov. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fúú én Tök régimódi vagyok :DMert mindig én kezdeményezek pedig manapság a lányok szoktak ami szerintem eggy fura és nemjó dolog:)

az a fiu dolga

17/F^.^

2009. nov. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!