Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy olyan fiú, aki nagyon népszerű, nem tud odamenni egy bizonyos lányhoz, mert nagyon ideges?

Figyelt kérdés
Akármilyen lányt el tud szédíteni,simán odaülnek az ölébe,rámásznak,stb.De egy lányhoz nem tud odamenni,és a barátai is röhögnek rajta,hogy nem tud odamenni!
2011. dec. 22. 10:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Talán mert nem is akar odamenni?
2011. dec. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

na ez tipikusan az a kérdés, ahol egy bizonyos választ várt tőlünk... elég szánalmas, már bocs, hogy azért írsz ide, mert azt város, hogy megerősítsünk, hogy "jaaaj ez azért van, mert irtózatosan odavan érted és életetek végéig tartó szerelemben lesz részed és blablabla."


szerinted mi honnan tudjuk, miért nem megy oda? nyilván fiatal még, ha ennyire fontos még a haverok véleménye, de az is benne van a pakliban, hogy szimplán nem akar odamenni. engem (lány vagyok) is piszkáltak olyannal anno, hogy nem merek odamenni ehhez meg ehhez a sráchoz, és hangosan cseszegettek is előtte, holott egyáltalán nem jött be az illető, sőt, elég visszataszító volt számomra.

2011. dec. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

egyet értek az előttem lévővel!

miben különbözik ez a lány a többitől? a többihez lazán odamész, de ehhez nem? vagy egyikhez sem mész oda (nem csak ehhez) vagy úgy ahogy van kamu a kérdés

2011. dec. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Végülis odajött,meg szemez velem,és megérintett már,mindig úgy megy el mellettem...de nem beszéltünk még.
2011. dec. 22. 11:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért mert azért ideges hogyha lefekszik a lánnyal nem találéja a faszát mert olyan kicsi mint a hangyának
2011. dec. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ha meg megvan a kérdésedre a saját válaszod, minek írod ki? -.-" úgysem számít, mit mondunk, csak az, ha azt mondjuk, amit hallani akarsz.
2011. dec. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudtam, hogy innen fúj a szél...

Nehéz megérteni, hogy nem jössz be neki?

2011. dec. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mert te egy istennő lehetsz és ezt ő is tudja
2011. dec. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem jössz be neki ennyi fogadd el.Attól még hogy szemez veled nem feltétlen tetszel neki lehet mert észrevette hogy nézel és vissza néz....
2011. dec. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ő vett először észre,én nem is foglalkoztam vele!
2011. dec. 22. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!