Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha képesek vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha képesek vagytok olyan feltűnően szemezni velem, meg babrálni a hajatok, nyaldosni a szátokat és igazgatni a ruhátokat a közelemben, akkor már miért nem szólítotok le? Én félek kezdeményezni, mert tartok tőle, hogy félreértem a jeleket.

Figyelt kérdés

2012. jún. 6. 17:42
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
81%
mintha én lennék te:D
2012. jún. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
85%
Ezek nem jelek csak odaszáradt a kecsöp a mekiben és nehéz lenyalni.
2012. jún. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

17:44


:):):)

2012. jún. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
95%
Kezdeményezz! nem lesz soha semmi, ha nem teszed, hidd el nekem... a csajok úgy vannak vele, hogy nem nekik kell, a férfiak legyenek tökösek. -.-
2012. jún. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
73%

"Én félek kezdeményezni, mert tartok tőle, hogy félreértem a jeleket."


Akkor menj inkább wowozni.


"Ha képesek vagytok olyan feltűnően...."


Ez tudod elég egyértelmű, ha olyan feltűnő. Annyit jelent, hogy "Szólj már hozzám B+!". Tök mindegy mit mondasz neki amíg normális vagy. Nem fogja leharapni a fejed. Ha meg nem tetszettek egymásnak mentek a dolgotokra.

2012. jún. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 mogul ***** válasza:
52%
egyetértek utolsó legfeljebb mégsem jön be..semmi baj sincs akkor sem ...L
2012. jún. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
74%
Áhh, nem, csak a halál f*szára küld el végül is... Keserű tapasztalat. Nem csak egy alkalommal!
2012. jún. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
78%
Velem is volt ilyen elég sokszor, de én velem az a baj, hogy csak biztosra megyek. Nem akarom megadni az esélyét annak, hogy leoltson. Tehát csak akkor mernék oda menni, ha hatalmas villogó reklámtáblát akaszt ki magára, hogy engem keres és szóljak már hozzá, egyébként nem.
2012. jún. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
44%
Én soha nem szólítok le senkit (lány vagyok)... Örülj, hogy ennyi jelet kapsz és ha félre is érted őket és odamész , akkor sincs semmi max visszautasít nem esz meg.
2012. jún. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
24%

"Áhh, nem, csak a halál f*szára küld el végül is... Keserű tapasztalat. Nem csak egy alkalommal!"


Akkor valószínűleg benned van a hiba, ha ez rendszeres. Vagy rossz helyen tahókkal próbálkozol, vagy te vagy az. Érdekes engem még sosem küldtek el bunkón.

2012. jún. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!