Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha amiatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha amiatt nem merek kezdeményezni lányoknál bulikban mert nem tudok, és nem is szeretek táncolni?

Figyelt kérdés
Egy párszor előfordult már hogy táncoltam lányokkal, de valahogy kényelmetlenül éreztem magam, falábúnak és egyszerűen nem tudom hogy mozogjak és mihez kezdjek a testükkel...pedig buliban mi mással lehet hódítani ha nem tánccal?
2012. máj. 27. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyszeru: jarj tanc orara.
2012. máj. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem emiatt, csak erre fogod. :)
2012. máj. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlen táncolnod, hogy felszedj lányokat.
2012. máj. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"nem tudok táncolni,de nem is szeretek"...


Te ezt jól átgondoltad? XD

2012. máj. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:) Igen, át volt gondolva, mindkettő jellemző rám, egyrészt az hogy nem szeretek táncolni, másrészt az hogy nem is tudok. Ez már ilyen :)
2012. máj. 27. 12:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a csigát. Igaz hogy még nem is ettem..:-)
2012. máj. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretsz táncolni és nem is akarsz megtanulni akkor ne panaszkodj,hogy bèna vagy..
2012. máj. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
alkohol!
2012. máj. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam hogy nem szeretnék megtanulni, csak azt hogy nem tudok és úgy érzem hogy falábú vagyok amikor egy lánnyal táncolok és nem tudom mihez kezdjek vele, hogy táncoltassam meg. És lássuk be, ha buliban nem tudsz bár egy elfogadható, átlagos szinten táncolni a lány kiábrándul belőled és elszalad :P
2012. máj. 29. 00:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező! Teljes mértékben sorstársak vagyunk. Én sem szeretek táncolni és józanul egyszerűen nem is merészkedek a táncparkettre. Próbáltam már, de úgy égett a fejem, hogy szerintem totál vörös volt és úgy éreztem, hogy mindenki rajtam röhög. Ha totál bebaszok, akkor szoktam még, de akkor meg totál leszarom, hogy ki mit gondol körülöttem, de persze ha tök részeg vagyok, úgy nem állnak szóba sem velem a lányok. Ezért nem tudok mit tenni. :/ Ráadásul a haverjaimmal megyek mindig bulizni, azok meg mindig hullára isszák magukat és nekem is azt kell tennem velük, ami mondjuk nem is rossz, de most már jó lenne egy normális barátnő és így tuti, hogy nem lesz... :(
2013. júl. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!