Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen meglepetéssel készüljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen meglepetéssel készüljek a randira?

Figyelt kérdés
a barátnőmmel randizni fogunk többmint egy éve együttvagyunk valamilyen kis plusszt szeretnék belevinni egykis meglepetést! milegyen az?

2012. jún. 6. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Köss masnit a farkadra
2012. jún. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értelmes válaszokat várok..ezsem rossz ötlet de még a masnival is bajlódni..:D viccet félre téve komolyan segíthetne valaki:) ötleteket!
2012. jún. 6. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:

égő mécsesekből rakd ki az ablaka alá, hogy "SZERETLEK". el fog olvadni :P


22/F

2012. jún. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én például csinálnék neki valami szép virágot intarzia képen, vagy rajzolnék neki, vagy akármit amihez úgy érzed, kicsit is van tehetséged, és meg tudod neki csinálni! Hidd el, akármilyen kis apróság is az, nagyon nagyra fogja értékelni, hogy ennyire figyelmes vagy! :)

Sok sikert!

2012. jún. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én sokáig alvós típus vagyok és a barátom idejött reggel 6kor, amikor én még nyilván aludtam, és felhívott, hogy menjek ki MOST :D tartott a kezében egy papírt, amire rajzolt egy nagy szivecskét, és aláírta, hogy szeretlek. +volt nála egy gyönyörű rózsa, meg a kedvenc csokim :P


18/L

2012. jún. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!