Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kihasznál ez a srác? Merjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasznál ez a srác? Merjek vele beszélni?

Figyelt kérdés

igazából hónapok óta kerülgetjük egymást. elég sokat beszélünk, majdnem minden nap 1-2 órát minimum neten keresztül és azért hetente találkozunk is. sokmindent megosztunk a másikkal, történtek már köztünk fizikai dolgok (szex nem volt) jó párszor, de valahogy megmaradt ezen a szinten dolog.


az érdekelne igazából, hogy pasiknál ez hogy működik, ha csak ilyen fizikai dolgokra "tartanak" egy lányt, akkor mennyire foglalkoznak a lány lelkivilágával, mennyire próbálnak neki segíteni, ha baj van? mert ő egészen olyan, mintha tényleg érdekelném, ehhez képest mégsem lép... 1-2 hónappal ezelőtt akartam már vele beszélni erről, de aztán lejegeltem a témát, mert nagyon berágott, amikor látott egy másik sráccal. ezzel csesztem volna el?


2012. jún. 7. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt elcseszted. Ez a kapcsolat megrekedt ezen a szinten, és nem fogsz tudni tovább lépni. Amint kinyilvánítod az őszinte érzéseidet, egyből dobni fog. Mert férfi felfogással a lányok sosem mondanak igazat, ha magukról van szó, ha mégis megteszik, az már ráerőszakolásnak számít.
2012. jún. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
eleve rossz hogy már úgykeztétek hogy már voltak fizikai dolgot, és így télleg nem fog téged komolyan venni
2012. jún. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen, én is így gondolom... anno megkérdeztem, mi van, de azt mondta, hogy ezt inkább személyesen kérdezzem meg. ami érthető. csak aztán ugye elmaradt a dolog. akkor nem érdemes már beszélnem vele, igaz?
2012. jún. 7. 16:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nem érdemes "folytatni" ezt a dolgot. Te is elszúrtad de ő is, és ő nem is fog komolyan venni téged.
2012. jún. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintetek Sony Ericson Xperiát vagy Iphone 4et vegyek, melyik éri meg jobban?
2012. jún. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mindenképp az iphone :P
2012. jún. 8. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!