Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van 1 srác akivel már egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 srác akivel már egy ideje lefekszünk, de mások előtt úgy visekedünk mint két idegen. Mert ő így akarja! Csak kihasznál?

Figyelt kérdés
2008. okt. 23. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
tuti. hogy erre hogy nem jöttél rá eddig...sajnálom kislány
2008. okt. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Jaja, kihasznál. Nyúlcipő minél hamarabb!
2008. okt. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Ennél nyilvánvalobb nem is lehetne...csak kihasnzál!!!
2008. okt. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13%

Akkor lenne kihasználás, ha tudtára juttattad volna, hogy neked ez így nem felel meg.

Így csak azt gondolja, hogy mind2töknek jó megoldás

2008. okt. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
IGEN! barmit is mond ne higyj neki
2008. okt. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, és én is kértem ilyet egy-két barátomtól, és nem azért, mert ki akartam őket használni. Csupán azért, mert elegem lett abból, hogy állandóan a kiváncsi emberkék kérdezzék: Jársz valakivel? Igen? És kivel? hogy hivják? mit csinál? stb,stb. Egyszerűen igy el birtam intézni egy NEM-mel, és békén hagytak. Meg feszengtem is, mikor valakivel kézen fogva menni kellett, úgy éreztem, ha jártam valakivel, mintha kalitkában lettem volna.

De ez csak én vagyok. Rossz érzés annak, akit letagadnak.

Biztos nincs rajtad kivül barátnője? Vagy már rákérdeztél miért nem akar felvállalni?

2008. okt. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak kihasznál! Ha egy nő belemegy ilyenbe, akkor a kapcsolat SOHA nem fog előrehaladni!

Ha az a faszi, aki képes így kihasználni valakit (eleve nulla erkölcsi tartással rendelkező, nőalázó selejt), és ilyen kevés (vagy nulla) érzelmi stb. "ráfordítással" megkap Téged szexuálisan, akkor nem lesz arra motiválva, hoyg többet nyújtson!!!!

Ne légy áldozat! Lépj ki ebből! Ha mégis kellesz neki, akkor majd keres, miután elgondolkozott! (De ez nem valószínű) Szabadulj meg attól, aki képes így bánni valakivel! Ne légy az ingyenkurvája, már bocsánat!

Hypathia

2008. okt. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Belegondoltál,hogy miért van az,hogy "ő így akarja"? Egyértelműen valami gáz van nála. Lehetőségek: simán kihasznál v. szégyell téged masok előtt(akk meg nem szeret) v. van más valakije nyilvánosság előtt,aki visszahallaná, hogy ezzel, meg amazzal láttuk kedves barátodat...

Szerintem lépj!

2008. okt. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy is - egy nőnek ez a kapcsolat megalázó, aláássa az önbecsülésedet. Én nem folytatnám tovább. Egyébként meg fogsz lepődni, mert amint szakítassz vele, nagyon édes pofa lesz, aki szívesen újra kezdené akár ÚGY is - de ne dőlj be neki (se szó szerint :)) se képletesen!)
2008. okt. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én mint nő csak annyit tennék , hogy a társaságban ahol vagytok és mindenki látja oda mennék és meg csókólnám.Ebből minden kiderűlne.Legyél merész és ebből ezek után mindent meg tudhatsz.
2008. okt. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!