Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi legyen az első lépés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen az első lépés?

Figyelt kérdés
(Tudom, hogy millió ilyen kérdés van, de pont ilyet nem találtam, így ha valaki belinkel egy hasonlót, bocsánat, hogy kiírtam) Van egy évfolyamtársam (lány), nagyon tetszik, már év eleje óta kinéztem magamnak, sokszor szoktam ránézni és most az utolsó időkben ő is rám-rám néz:) nem ismerjük egymást sajnos, de tudom a nevét.. írjak üzenetet neki, de mégis mit? 17. f.
2012. jún. 7. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
írj üzenetet nyugodtan hát először köszönj neki ha átlagosan akarod kérdezd meg hogy van ha hamar akarod akkor mond hogy nagyon csinos volt tegnap..
2012. jún. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan írj neki. Nem is értem, miért félnek lépni az emberek. Mi lesz, ha visszautasít? Semmi. Szomorú leszel, de legalább nem azon fogsz rágódni, hogy vajon mi, hogy, miért. De ha meg se próbálod, akkor meg bánni fogod.
2012. jún. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De mégis mit írjak neki? Még soha nem beszéltünk, így gondolom nem tudja ki vagyok. Szia, hogyvagy?:) megszeretnélek ismerni. EZ NEM CIKI LÁNYOK?
2012. jún. 7. 18:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy srác ugyanilyen helyzetben volt velem kapcsolatban. Küldött egy üzenetet, amiben leírta, hogy szokott látni suliban, nagyon szép lány vagyok, és szívesen megismerne. Csempészett bele egy kis humort is. Szimpatikus volt, hogy ilyen egyenesen elmondta, hogy mit szeretne, így bejelöltem. Beszélgetni kezdtünk, és most lesz a második randink. :) Először szerintem derítsd ki valahonnan, hogy van-e barátja, ha pedig nincs, akkor egy próbát mindenképpen megér. :)
2012. jún. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Legjobb barátnőjét picit ismerem, szoktam neki köszönni. Szerintem ha bátorságot veszek akkor megkérdezem tőle és ha olyat mond, ami negatív.. Tehát van barátja, kiszemeltje.. akkor hagyom:)
2012. jún. 7. 18:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz! Vegyél bátorságot, és hajrá! Azt legalább ingyen adják :P
2012. jún. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha gondolod megkérdezheted a barátnőjét, de szerintem nyugodtan írhatsz is neki. A facebook erre tökéletesen megfelel. Ott meg is tud nézni, fel tudja mérni a dolgokat, és van ideje agyalgatni. Ez főleg akkor hasznos, ha valamennyire te is megtetszel neki, mert akkor már ott fogsz motoszkálni a fejében. És hogy mit írj? Ne legyél túl tolakodó, de legyél határozott. Humor legyen benne, azt szeretjük. Nem írom le, de egy minta: Szia! XY vagyok, innen és innen. Szeretnélek meghívni egy kávéra, de ha ez túl merész, akkor egy virtuális randival is beérem itt a facebook chat-en. Mondjuk szombaton 4kor?

Ha a valós randiba nem is megy bele rögtön, szerintem a netes csevegésben benne lesz. Ott meg sokkal könnyebb, közvetlenebb dolog beszélgetni, mint egy randin, ahol kicsit feszültebb az ember.

2012. jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Írtál már neki? Mit válaszolt? :))
2012. jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hétfőn írok neki:) pénteken meg bizonyítványosztás:) írom majd, hogy hova járok és szoktam látni és jól néz ki, meg szeretném ha tudnánk beszélgetni és jobban megismerni:)
2012. jún. 13. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!