Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek milyen tapasztalata van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen tapasztalata van a feromon parfümökkel kapcsolatban? Amennyiben minden téren bejön a férfi is a kiszemelt nőnek, csak az a bizonyos szikra hiányzik a szerelem beteljesüléséhez, akkor a feromon parfümmel kiválthatja a nőből a vonzalmat?

Figyelt kérdés

2012. jún. 8. 08:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
a lényeg az ugyanaz, nem a feromonnal fogsz kiváltani érzéseket.... egyik szerelmem se használt feromont, és mégis szerettem őket :) inkább járj a kedvében, és igyekezz minél több programot csinálni, még akkor is, ha keveset találkoztok.... a pénzzel kapcs. meg még annyit, h ok, h a r.bancok szeretik, de nektek minden nő r.banc.... vagyis egyeseknek itt.... :)
2012. jún. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
23%
feromon jó
2012. jún. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

vhogy én is nehezen hiszek már benne, sztem nem próbálom ki...

f18

2012. jún. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ha hiszel benne, akkor használd, akkor használni fog.
2012. jún. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
52%
Hogy legyen megoldás is, ne csak szubjektív vélemény; Gugli, Feromon X, válaszd a Boss illatot, kapsz mellé egy eBook-ot ajándékba, amiben le van írva, hogyan használd a terméket, hogy használjon. Vannak benne tippek, trükkök, gyakorlati tanácsok arra a bizonyos szikrára. Nem bonyolult. A szállítás ingyenes, az ára jó, a termék szuper, az ügyfélszolgálat kitűnő. Én meg vagyok velük elégedve, több nem kell - pénz sem.
2012. jún. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

ma 13:56: Köszönöm szépen a kommentedet, ilyen válaszra vártam! Feltétlenül kifogom próbálni a Hugo Boss - Boss* Feromon Parfümöt, onnan, 4990 ft-ért rendelve, ahogy írtad!


Annyi kérdésem lenne hozzád, hogy ezekszerint igaz Te már próbáltad amit ajánlottál? Milyen személyes tapasztalataid vannak vele kapcsolatban? :)


Szerinted akkor ha minden más tulajdonságom (külső, belső) bejön a kiszemelt hölgynek és nagyon kedvel, csak az a hülye szikra hiányzik még sajnos, ami a lényeg egy jól működő párkapcsolathoz van rá esély, hogy a parfüm használatával felkeltem vonzalmát, kiváltom azt a bizonyos szikrát? :D

2012. jún. 8. 16:21
 17/20 anonim ***** válasza:
94%
amúgy szerintem akinek működik azért is működhet mert ha befújja magát akkor azt hiszi sikerül ezért lesz önbizalma aminek semmi a köze a parfümhöz de nem biztos csak ez az én álláspontom
2012. jún. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
71%

Nekem jó tapasztalataim vannak az emlitett parfümmel kapcsolatban, évek óta használom - akár kell, akár nem. Baromi jó az illata. Nem találkoztam még olyan hölggyel, akinek ne tetszett volna az illata és ne csillant volna meg a szeme azt érezvén.


Ez nem azt jelenti, hogy felszállsz a buszra és három vacsora meghívással szállsz le, hanem segít felkelteni az érdeklődést. Jó példa erre, hogy a közeledések, kezdeményezések nagy része úgy kezdődik: "de jó illatod van". Ezek után már csak rajtad múlik. Segit benne az ebook is, sok hasznos érdekesség van benne.


Sokan mondják, hogy egy kalap szamócát sem ér, de lehet neked Ferrarid, ha nem tudsz vezetni...

2012. jún. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Jók ezek a parfümök szerintem is, de kitudja használ-e-mi is szoktunk egy ismerőstől rendelni.

A kiszemelt áldozattal hol szoktál találkozni? Ha jól érzi magát veled és a humoroddal kedvességeddel letudod venni a lábáról akkor már parfüm se kell :P

A pénzt mindenhol előhozzák-hát engem sosem vonzott (lassan 30 éves nő)

Ja és sok sikert!!! :)

2012. jún. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Sajnos az 1. kommentelő szüleinél megvolt az a bizonyos szikra, a ... életbe :S
2012. aug. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!