Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedden találkozok egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedden találkozok egy sráccal de nem vagyok egy beszédes típus és úgy vettem észre, hogy annyira nagyon ő sem. Milyen témákat hozzak fel hogy biztosan ne álljon be a kínos csend?

Figyelt kérdés
16 vagyok, és a fiú 17
2012. jún. 9. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:

nézetek farkas szemet :D

amúgy nem velem fogsz találkozni? 17/F

2012. jún. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
labdarúgó EB
2012. jún. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Johnny B. Goode ***** válasza:

Kérdezd meg, hogy kényeztetheted-e orálisan...

Közben próbáld megtudni, hogy mi a kedvenc étele, itala és mit szokott csinálni szabadidejében.

2012. jún. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csak azért írtam hogy velem mert én sem vagyok beszédes típus meg van egy 16 éves csaj az érdeklődési körömben :D
2012. jún. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1. biztos nem veled mert most nincs gépnél :D írta hogy haverjával vannak és kb 1 óra múlva jön fel face-re:)

2.: az a baj h engem nem érint az a téma xd

3.: köszi:) (az első tippedre inkább nem mondok semmit...xd az tuti feldobná a témát de nem így akarok bemutatkozni köszi:D)

2012. jún. 9. 19:54
 6/9 Johnny B. Goode ***** válasza:
Jó, és a második tipp? :)
2012. jún. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

semmi gond a kínos csenddel, csak ha már sokadjára áll be

az elején még jó, hogy nincs miről beszélni, féltek a témaválasztásoktól, nem is ismeritek egymást

a tettel többet érnek, mint a szavak, kézen fogva némán sétálni is jó

2012. jún. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

a második tippedre írtam h köszi!:)


csak hát most találkozunk először nem akarok még kézen fogva sétálni... :S

2012. jún. 9. 20:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát én például nem erőltetnék egy ilyen viszonyt. Kicsit állatinagy problémának tartanék egy olyan partnert,akivel nem tudok haveri szinten gördülékenyen eltársalogni, mert annyira nincs semmi közös téma, közös érdeklődési kör. Úgy a jó ha van, és csak úgy jönnek a gondolatok, ha nem az egy idő után úgyis erőltetett viszonyra hívatkozva szakajtáshoz vezet. Csak a szexuális vonzalom szerintem kevés egy párkapcsolatban. Kommunikálni is tudni kell sajnos, nagy baj ez.
2012. júl. 8. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!