Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek létezhet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezhet még olyan lány, aki egyszerre aranyos, bájos, törékeny kislányos külsejű, jellemre is gyengéd, megértő, kedves, hűséges, humoroso és egyszerre szeximádó?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 00:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jaajj, jaajj.... ne akarj mindent egyszerre!...
2012. jún. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy idealizált nő képe, amilyennek minden második nő is képzeli magát, csak hát a gyakorlatban egyik sem ilyen.

Én is nő vagyok és én is ilyennek látom magam néha, de aztán rájövök, hogy se megértő, se gyengéd, se hűséges nem vagyok. A szexet szeretem és bájos vagyok, humorom is van, de tudom, hogy messze vagyok egy ilyen álomnőtől.

Olyan vagyok, amilyen vagyok. Egy igazi férfi elfogad így is.

Azt tapasztaltam, hogy a gyenge, tapasztalatlan, kisfiús srácok keresnek ilyen mesebeli hercegnőt, akik félnek az igazi, határozott nőktől. Csak álmodozzanak...


25/L

2012. jún. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
71%
Ha valami csoda folytán találnál ilyen lányt,mutasd be nekem is.50 évet szenteltem erre,hogy találjak egyet.Nem sikerült.De talán neked most....... :D
2012. jún. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!