Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legjobb barátom, randizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom, randizni hívott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az legjobb haverom szerelmet vallott nekem 3 napja.Teljesen megzavarodtam, de még erre ma randira hívott!Holnapután mennénk moziba, de én meg nem mondtam neki semmit, csak azt hogy majd meglátom...MOST MIT TEGYEK???

2012. jún. 12. 16:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hát szerintem legjobb barátokból lesznek a legjobb párkapcsolatok. Csak rendjén kell kezelni a dolgokat.

Gondolj csak bele, hogy kívülről belülről ismer... Tudja mit szeretsz mit nem.. Mivel legjobb barátodnak nevezted, feltételezem, hogy nagyob bízol is benne, el tudsz mondani neki olyan dolgokat amit másnak nem... Ha ez átmegy párkapcsolatba, az elképesztő. Ha olyan párod van aki egyben a barátod is, annál szerintem a világon nincs jobb. Persze ez az én véleményem.


Amúgy ha undorodsz a sráctól, ilyen téren, akkor értelem szerűen nem szabad belevágni...


Viszont ne agyald túl a dolgokat... Mert ha abból a szemszögből nézed, hogy ha mégis úgy döntesz, hogy nem akarod, annak a barátságnak annyi. Egyrészről azért mert, hogy tudna rádnézni azok után, hogy nem kell neked mint férfi, másrészről pedig egyoldalú szerelemmé vált. Ami pedig kib@szott szar érzés.

Egy ideig lehet rejtegetni a dolgokat és úgy csinálni mintha semmi sem történt volna, de előbb utóbb vége lesz.

Szóval ne ezen agyalj, mert csak ellenszenvesebb lesz a szemedben. Plusz már visszacsinálni nem lehet semmit. Feleslegesen frusztrálnád magad ezen.


22F

2012. jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet hogy megpróbálom, de még mindig félek, csak már kevésbé... :D
2012. jún. 12. 17:32
 13/18 A kérdező kommentje:
Egyébként nem undorodom tőle(am helyes)csak érdekes lesz ezen túl a barátságunk.
2012. jún. 12. 17:35
 14/18 anonim ***** válasza:

Rosszul fogalmaztál. Ezentúl nem barátság lesz. Több. ;)

Ne rohanjatok nagyon, adjatok időt, hogy megszokjátok a felállt szituációt.


22F

2012. jún. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2012. jún. 12. 18:28
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet belőle jó kapcsolat. Én egy olyan lánnyal járok, akivel kb 10 éve nagyon jó barátok vagyunk, aztán bennem picit több lett, de alutasított, pedig utólag tudom, hogy benne is több volt.


Aztán mindkettőnknek lettek rossz kapcsolataink...


És most az esküvőnkre készülünk :)


Tudod mi az előnye a barátságból kialakuló kapcsiknak? Az, hogy egy hirtelen jött szerelemnél az ember jól álcáz és csak a szépet látod belőle és csak mikor talán késő látod meg a valóságot... De egy barátságnál ismered őt úgy ahogy van, nem kell megjátsza magát és tudod kivel van dolgod :)


Én sok sikert kivánok nektek.

2012. jún. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. jún. 14. 19:30
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát igen, ehhez is jó pasinak/nőnek kell lenni, hogy az ellenkező nemű barátot meghódítsuk. :)
2012. jún. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!