Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leszbikus vagyok? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, barátom nem volt még, vhogy nem fognak meg a pasik, van egy pár fiú aki külsőleg megfog és össze jönnék vele meg minden,de vhogy még pasival nem jött össze, 1-2 éve vhogy szívesebben lennék csajokkal ,smárolásnál és simogatásnál nem igazán akarok többet,persze ha elmenne odáig a dolog nem mondanék nemet:) egyre több video klippbe is ezt látom csajok smárolnak simizik egymást és már tökre beindulok, az utcán semmi nem tölt el ha látok egy szép lányt, csak ha arra gondolok milyen jó lenne smárolni nah akkor..


nem vagyok fiús kinézetű!!

nagy melleim vannak és nem csak a fiúk de a lányok is dicsérik,hosszú barna hajam és vékony vagyok, jól öltözködöm,szeretek csinos lenni..


2012. jún. 12. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó két sor hogy jön ide? Vagy miért írtad le?
2012. jún. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hosszú távon és a jövőmet is egy pasival képzelem


de most vhogy egy csajos kapcsolatra vágyok

2012. jún. 12. 16:56
 3/7 A kérdező kommentje:
láttam olyan kérdést ahol írták,hogy biztos ronda vagy és fiús kinézetű és ezt akartam megelőzni
2012. jún. 12. 16:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez magányügy, nem érdekel senkit.
2012. jún. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak kíváncsi vagy :) sok lány van ezzel így, szerintem kicsókolózod magad, aztán ki tudja.. szerintem szexi is tud lenni :D

próbáld ki, ha bejön bejön, ha nem, keresel fiút. Mi rossz lehet belőle?

2012. jún. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De amúgy ezzel én is így vagyok! ha látok egy szép lányt, beindulok :D én viszont fiús kinézetű vagyok. hál istennek. de fiú vagyok :D
2012. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
képet nem linkelsz magadrol?
2012. jún. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!