Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leszbi lányok, szerintetek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi lányok, szerintetek mi a helyzet itt?

Figyelt kérdés

Tetszik egy kolléganőm, és nem tudom, merjek-e közeledni hozzá. A hüvelykujján hord gyűrűt, és sokat van együtt azokkal a kolléganőkkel, akikről terjesztik, hogy leszbik. De róla nem terjesztik. És nem tudom, hogy közelítsek hozzá úgy, hogy ne legyen ciki, ha mégse...

Jó lenne, ha adnátok ötleteket.

25/L



2012. máj. 31. 13:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

"semmit nem jelent a gyűrű :)! ! !"


23/F

2012. máj. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Közelíts hozzá, ha visszautasít, legalább tudod. Nem lesznek benned kérdőjelek. Azért, mert a hüvelykujján van gyűrű, az nem azt jelenti,h ő is az lenne. Miért a többi nő ujján is ott a gyűrű? Ez szerintem abszolút nem mérvadó, lehet,h bi, és akkor még van esélyed. Mindenképp próbálj közeledni felé. Ha meg sem próbálod, soha nem tudod meg. S egyáltalán nem ciki.
2012. máj. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele,h tudd,h mi érdekli, s így el tudod hívni olyan helyre ami neki is tetszik..Hívd meg egy üdítőre, vagy ide-oda..légy kreatív
2012. máj. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
15%

Tehát van egy kolléganőd, akiben reménykedsz, hogy leszbi. Olyan kollégákkal dolgozik, akikről terjesztik, hogy leszbi. Te leszbi vagy.

A globális felmelegedés elkezdődött. A maják megjósolták, csak a tudósok félreértették. Most már hiszek a felmelegedésben. A melegek leigázzák a világot, míg végül senki se fog gyereket szülni, és a társadalmunk kihal.

2012. máj. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
14:06 kac kac te humorherold
2012. máj. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De szerintetek a gyűrű tényleg ennyire nem jelent semmit? Mert én még úgy tudom, hogy az a legáltalánosabb jelkép. Igaz, heterók is hordják, divatból... párat már leszoktattam róla, mikor elmeséltem, mit jelent. :D
2012. máj. 31. 14:16
 7/16 anonim ***** válasza:
a hüvelykujjon lévő gyűrű tényleg azt jelképezi hogy valaki leszbi?
2012. máj. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen! Meg a szivárványos cuccok is, de azt nem hord a lány, akiről szó van.
2012. máj. 31. 14:41
 9/16 anonim ***** válasza:
49%

Hát rohadtul nem ezt jelenti:

[link]

[link]


Legfeljebb azt, hogy az illető hölgy férfias, erős akaratú. Ezt is elferdítette a leszbikus társadalom, fasza...

2012. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Na, jó, offból elég. A kérdésem az volt, hogy mi a csudát kezdjek a hölgyikével, aki tetszik. Elvégre kolléganők vagyunk; és ha rosszul sül el, az hosszú távon eléggé megkeserítheti a munkakapcsolatot is!
2012. máj. 31. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!