Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kérdésem elsősorban lányokho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem elsősorban lányokhoz irányul, de fiúk tanácsára is kíváncsi vagyok (lent folytatom)?

Figyelt kérdés

Szóval, a legjobb barátommal a nyáron szeretnénk elmenni párszor kirándulni, nyaralni (több napos). Szerintetek hol van olyan kirándulási hely (Magyarországon), ahol (normális) lányok is szoktak kirándulni?


Lányok, hova szoktatok menni kirándulni barátnőitekkel?


Fiúk, hol voltatok, ahol voltak szimpatikus lányok?


(két nagyon normális, helyes (:P), egészséges gondolkodású fiatal ember [17, 18 éves])


2012. jún. 12. 20:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Balcsi
2012. jún. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 nielindi ***** válasza:
Balaton part.
2012. jún. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
És a Balcsin mindegy, hogy hol?
2012. jún. 12. 20:38
 4/21 A kérdező kommentje:
Egyébként szoktak barátnők (tegyük fel ketten) kirándulni (pl.: kempingen sátorozni, stb) menni? Vagy ez inkább fiús dolog?
2012. jún. 12. 20:40
 5/21 anonim ***** válasza:
A legfelkapottabb egyértelműen a Balaton, mi is oda megyünk barátnőimmel.. (bár mi majdnem mind foglaltak vagyunk xd ) Nem tudom, nálad mit takar a "normális" :D :D
2012. jún. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Mi Balatonföldvárra megyünk :D Közel van Siófok, Zamárdi, stb, mégse a legdrágább hely. :)
2012. jún. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Értem, köszi! Akkor a Balaton lenne a legjobb lehetőség.


Valószínűleg majd megjelennek a kritikusok a következő válazomért, d se baj! :D


"Normális" (a mi esetünkben): zero alkohol, zero drog, zero cigi, célorientáltak vagyunk (mindketten teljesen más irányba), komoly kapcsolatra vágyunk (heteroszexuális értelemen véve), erkölcsösek vagyunk, a lányok, nők elmondása szerint helyesek, tehetségesek, stb. Nem akarom tovább részletezni, mert még ezért is kapni fogok! :DD

2012. jún. 12. 20:45
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm #6-os a tippet! :D
2012. jún. 12. 20:46
 9/21 anonim ***** válasza:

Jó fejnek tűntök, bár ha komoly kapcsolatot szeretnétek, nem biztos, hogy nyaraláson kéne próbálkozni :) 6-os voltam :D

18L

2012. jún. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Balatonlelle. Van egy csomó hotel, megszálltok, lementek a balcsi partra, a 3000 bikinis csaj közül választotok kettőt, és felhívjátok a hotelba. (A legmesszebbi hotel is kevesebb mint 10 perc séta, a legközelebbiből kilátsz a partra) Van homokos strand, rengeteg étterem, és a Szent István téren rengetegen szoktak lenni (rengeteg bolttal, kajáldával stb..) Van legalább 4 szórakozóhely (azokat számoltam amik közel vannak), vidámpark, sok-sok program, és persze a Balcsi part, és ezek nem is drágák. Ha még az írásból nem derült volna ki, helyi vagyok. (És imádok itt élni, főleg nyáron :D)
2012. jún. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!