Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, zavarna hogy ha megtudná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, zavarna hogy ha megtudnátok, hogy a lány aki annyira tetszik szemüveges? Ez változtat valamit az egészen?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy csak chaten beszéltetek vele és csak pár képet látatok róla amelyeken nem visel szemüveget és talalkozni szeretnétek vele (mert így amennyit látatok belőle tetszik) akkor kiakadnátok ha megtudnátok, hogy szemüveges?
2009. júl. 3. 22:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem ha jól áll neki :P
2009. júl. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
Nem.
2009. júl. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%

Atyavilág, hogy neked mekkora gondjaid vannak. Most komolyan miért zavar Téged az, hogy a kiszemelt lánynak baj van a látásával és emiatt szemüveget kell viselnie. Elég baj az Neki!

Ha szeretnéd és valóban tetszene akkor nem kérdeznél ilyen ökörséget!

2009. júl. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
23:04 én lány vagyok...vis én vagyok az a lány csak körülírtam magam...amúgy félek elmondani neki, hogy szemüvegem van...:-s
2009. júl. 3. 23:10
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha egy ilyen miatt képes lenne Téged dobni akkor az illető nem normális. Szerintem nem kéne ilyen miatt aggódnod, sőt...

A szemüveg nagyon jól is tud kinézni. Mond el Neki bátran.

2009. júl. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
na én ugyan nem vagyok fiú, de ha jól áll a szemüveg akkor sztem tuti nem bánja a srác (én pl ismerek olyat, fiút ugyan, aki szemüveggel sokkal aranyosabb mint nélküle, nagyon jól áll neki). szerintem ez nem olyan egetverő probléma. annyi fajta stílusú szemüvegből lehet válogatni hogy igazán nem lehet olyan nehéz olyat találni ami illik hozzád. és végsősoron lehet hordani kontaktlencsét is (sokan azt hordanak) ha annyira zavar a szemüveged.
2009. júl. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást 23:15...azt hiszem igazad van. :)
2009. júl. 3. 23:18
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár:) Dehogyis zavarna ez semmiféle ok nemlehet, hogy emiatt utána már nemtetszenél valakinek. Legalábis engem annyira hidegen hagy. Nekem egyébként is bejönnek a szemüveges csajok:)
2009. júl. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
27%
Én is lány vagyok, engem nagyon zavar a szemüveg, ezért kontaktlencsét hordok, és tapasztalatom szerint így megnéznek, szemüvegben észre sem vesznek. Sajna. De ha megszeret valaki azt nem zavarja
2009. júl. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Előttem lévő kommentelő:! ez egyáltalán nemúgy van ahogyan azt te gondolod. Viszont azt teljesen jól mondtad, hogy téged nagyon zavart a szemüveg és ezért érezted úgy, hogy megsem néznek a pasik pontosabban folyamatosan az járt a fejedben... ha érted mire gondolok. Engem pl a kontaklencséd zavarna hiszen ha szemedbe akarok nézni teljesen máshogy hatna nekem mint a szemüveg. Olyan aranyos mikor leveszi a szemüvegét és....na:D aranyos..
2009. júl. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!