Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, zavarna hogy ha megtudná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, zavarna hogy ha megtudnátok, hogy a lány aki annyira tetszik szemüveges? Ez változtat valamit az egészen?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy csak chaten beszéltetek vele és csak pár képet látatok róla amelyeken nem visel szemüveget és talalkozni szeretnétek vele (mert így amennyit látatok belőle tetszik) akkor kiakadnátok ha megtudnátok, hogy szemüveges?
2009. júl. 3. 22:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nem zavarna, egyáltalán nem
2009. júl. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én kb pont így voltam barátnőmmel.Msn-en olyan képeket mutatott amin nemvolt rajta majd egyszer egy olyat amin rajtavolt.Kicsit meglepődtem hogy szemüveges de engem nemzavart...sőt jól is áll neki.Bár ha elmegyünk hozzájuk vagy őjön el amikor együttvagyunk mindig leveszi max ha elmegyünk valahova akkorvan rajta.Szerintem neizgulj emiatt.Bár a szemüveg kinézete sokat változtat a dolgon de gondolom nem valami szódásüveged van :)
2009. júl. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Szia, én is szemüveges lány vagyok. Van egy "barátom" (inkább csak haver) nekem nem tetszik, de én neki NAGYON pedig barátnője van aki nem szemüveges(mégis szeret):S ellenben egy másik fiúval aki nekem bejön, de msn-en elmondott mindenféle szemüveges madárnak:( nem esett valami jól, de mi nem tehetünk róla!!! --> látod embertől függ, nem mindenki egyforma (szerencsére)Ha olyan az a fiú mint akik itt válaszoltak neked, akkor szerencséd lesz:) sok sikert kettőtökhöz!!
2009. júl. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha valaki kiszúrja a kontaktlencsét, annak gratulálok!Azt szinte csak az veszi észre, akinek van, de rohadtul nem látszik!!!
2009. júl. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát persze, hogy kiakadnék. Mehetne Isten hírével. Egy szemüveges lány? Jézus.. komolyan kiakadnál azon, hogy szemüveges?
2009. júl. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Nyilván az előző két oldalon keresztül azt taglalták hogy hülyeség ettől félned (csak nem olvastam el őket mert éppen sietek XD)

Tehát én is leírom a véleményemet.

Engem biztos hogy nem zavarna pláne nem akadnék ki. És ha a lány is tetszik nekem akkor meg tök mind1 hogy van-e rajta szemüveg vagy nincs mivel a szemüveg egyáltalán nem csúfít el.

2010. okt. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!