Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki fizet a következő esetekben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fizet a következő esetekben?

Figyelt kérdés

Élőben ismerkedve...


A) Pasi hívja el a csajt.

B) Csaj hívja el a pasit.

C) Közös megegyezés.


Társkeresőn megismerkedve


D) Pasi hívja el a csajt.

E) Csaj hívja el a pasit.

F) Közös megegyezés.


Fizetési lehetőségek:


1) Pasi fizet.

2) Csaj fizet.

3) Fele fele arányban valamilyen formában.



2012. jún. 13. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
A;A;A
2012. jún. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem teljesen mindegy hogy ki hív meg kit, az első alkalommal illik a férfinek állnia a dolgokat, vagy legalábbis nagyobb részét. Szerintem talán kivételt jelentenek azok a dolgok ha nem egy helyen laknak, és a lány hívja el egy másik városba a férfit. Akkor a lány mondhatja hogy eljöttél hozzám ezért nem várom el tőled, majd ha én megyek te látsz vendégül és vissza. De ez egy vélemény.
2012. jún. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

a1

b3

c1

d1

e3

f1


de ha szimpatikus a csaj, én lovagiasan egyértelműen fizetnék, ha ő hívott el, ha nem

2012. jún. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nyugodt vagyok, nem én vagyok a hülye. Az első hozzászóló konkrétan értelmezni sem tudta a feladatot. :D
2012. jún. 13. 17:31
 5/11 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy. Attól függ, hogy hogy akarjátok, ezt beszéljétek meg.

Nekem az az elvem, hogy én fizetek (srác vagyok). Ha felezni akar, akkor a következő a szitu: Ha élvezte a társaságomat, akkor legközelebb ő hív meg. Ha nem, akkor fájdalomdíj. :]

2012. jún. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#6 vagyok:

Fájdalomdíj: mivel nem tetszett neki a dolog, és én hívtam el, ezért fájdalomdíjként nehogy kifizesse már a randit.

2012. jún. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

sztm: A1; B3; C1; D1; E2; F3;

Amm az 1-es mire gondolt?!

2012. jún. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az első arra gondolt, mindhárom lehetőségből az "A"- azaz az első a megoldás. Amúgy a feladvány értelmezése erősen félreérthető, ezért nem kell csodálkozni hogy nem mindenki érti, milyen formában vársz választ a kérdésedre. Vannak itt egyszerű emberek is, csavarhatnál még párat a kérdéseden, kedves "egyenlőre nyugodt" kérdező!
2012. jún. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 okoska31 ***** válasza:

az első hozzászólót ha már lehúztad, kedves kérdező, akkor tudhatnád, hogy amit Te írni akartál, az így néz ki:


Egyelőre nyugodt vagyok.


Egyenlőre egyenleteket szokás hozni például.

2012. jún. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az egyenleteket nem kell egyenlőre hozni, mivel már eleve egyenlő a két oldal. Egyébként igazad van, úgy írjuk hogy egyelőre, és a mondatot nagy betűvel kezdjük.
2012. jún. 13. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!