Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális, hogy azt érzem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy azt érzem a randikon, mintha az iskolában feleltetne a tanár?

Figyelt kérdés

L/23 Szóval olyan érzésem van, mintha vallatna. Miért van ez? Mintha folyton minden egyes pillanatban meg kéne felelnem neki. Azt érzem, hogy akármit is teszek, sosem leszek elég jó neki, és úgy érzem, hogy így nincs is értelme erőltetni ezt a randizás dolgot.


Sokat csalódott már nőkben, és folyton azt érzem, hogy képtelen bennem megbízni. Van ennek így értelme?


Nektek mi a véleményetek erről?



2012. jún. 14. 02:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Biztos önbizalomhiánya van..és ebből fakad a bizalmatlansága, féltékenysége...ha úgy érzed ezt tanácsként mondom, hogy az eleján valami nem ok! Nyilván nem ok, ha már ezt érzed, akkor ne folytasd vele a dolgot.!

25 l

2012. jún. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy olyan tipus hogy burkoltan szeret "irányittani" tudni akarja mindig hogy mit teszel, ez pedig kisajátitás, amiatt mert nem tud megbízni valakiben, lehet érzékeny is...de lehet hogy nem erről van szó, nem ismerem.
2012. jún. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*irányítani
2012. jún. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos nem tud magáról beszélni és ismeri a taktikát, miszerint az nem számít, hogy mi férfiak mit gondolunk, az a nőt nem érdekli, csak beszéljen magáról a nő, te meg hallgasd meg.
2012. jún. 14. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 páff.. ***** válasza:
"biztos- nem beszélsz és állandóan kérdezni kell..,akk meg mit csodálkozol, ez nekünk sem könnyû állandóan kérdezni vmi értelmeset..ésmég ti érzitek rosszul magatokat hát beszarok..:)) /f
2012. jún. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Biztos önbizalomhiánya van..és ebből fakad a bizalmatlansága, féltékenysége...ha úgy érzed ezt tanácsként mondom, hogy az eleján valami nem ok! Nyilván nem ok, ha már ezt érzed, akkor ne folytasd vele a dolgot.!"


...és ezzel megint csak adsz neki egy "kellemes" csalódást! Gratula! Ezért tartok én is ott ahol! Folyton csak elutasítanak, vagy még csak levegőnek sem néznek! Köszi csajok, igazán köszi! :(

2012. jún. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Dehát érted én..hogy modjam..én személyszerint nem tudok kialakitani olyan emberrel kapcsolatot, aki valami oknál fogva, vagy külsőre vagy belsőre nem tetszik nekem, ezáltal én nem azt mondom hú de tökéletes lennék, lehet bennem van a hiba vagy túl türelmetlen vagyok, vagy nem tudom miért, de én nem tudok úgy tekinteni rá azután már hogy valami lehet kialakul ha zavar valamiért, mondom lehet bennem van a hiba..de szerintem még mindig jobb mintha hülyitenének, az utolsónak mondom aki köszönget :)

25l

2012. jún. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja amúgy az is lehet hogy te nem beszélsz annyit és emiatt próbálna kommunikálni, de az is lehet hogy úgy próbál ami neked máshogy jön le, de lehet nem akar semmi "rosszat" csak érdeklődni..Te tudod, mi nem ismerjük
2012. jún. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!